Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bütün üyelerin dikkatine!!!!!!!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

Exclamation Bütün üyelerin dikkatine!!!!!!!

sohbet odasında son derece çirkin,seviyesiz ve ahlaksız sohbetler yapılmakta...

bunu yapan üyeleri burdan deşifre etmek istemiyorum..zaten sohbet arşivine bakanlar görecektir.....

bu konuda o üyelerin nezdinde site yönetimi adına herkesi uyarıyorum....

lütfen sohbetlerinizde ahlak sınırlarını zorlayıcı , seviyesiz,hadsiz cümleler kurmamaya DİKKAT EDİN....

forum kurallarının bu konuyla ilgili bölümünü hatırlatmak istiyorum....

Erotizm, küfür, genel ahlaka aykırı ve toplum huzurunu kaçırabilecek türden olan ve/veya küfür & hakaret içeren yazılar, manevi ve kutsal değerleri küçük düşürme amacı taşıyan resimler, şiirler, konu başlıkları, veya üye adları hemen kilitlenir ya da silinir.Bu tür davranışlarda bulundukları tesbit edilen kullanıcıların; yaptıkları davranışa göre mesajları silinebilecek, ikaz alabilecek, forumdan uzaklaştırılabilecek, veya üyelikleri bütünüyle iptal edilebilecektir. Foruma mesaj yazan kullanıcıların IP bilgileri sistemde kayıt altına alınır. İlgili resmi makamlarca talep edildiğinde kullanıcıya ait bilgilerin bu makamlara verilmesinde tereddüt etmeyeceğimizi önemle belirtiriz.

saygılar.....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Moderatör eliftetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kelebek bu uyarıya verdiği cevabı sana söylemiştim hatırladın mı bence en doğrusu adminin hızlı müdahalesi
    ONU BULAN NEYİ KAYBEDER

ONU KAYBEDEN NEYİ BULUR

BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA SEVERİM
    NE DE KALBİMLE SEVERİM
    OLUR YA KALP DURUR AKIL UNUTUR
    BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM
    O NE DURUR NE UNUTUR

Çıraklık Dönemi g1z4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ablacım ama adminin foruma uğradığını ben hiç görmedim ki..
    Yeter...Gel Artık Yeter...
    Karanfiller Açtı Gel.
    Kış Bahçesinde Güller,
    Beyaz Güller Açtı Geeeeel...!!!

Cahillik Dönemi BETÜLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hayatın tam içinden

nihat bey siz olayları asmak kesmek küfretmekle mi çözüyorsunuz genelde.çok medenice...herkes ne yaptığını iyi biliyor nasıl davranılması gerektiğini de.ama nedense bunu tekrar tekrar hatırlatmak zorunda kalıyoruz...

ANCAK FİKİRDİR VARLIĞIN GERİSİ ET VE KEMİKTİR BİR YIĞIN!

hayal peres
    Guest

evet katiliyorum bende sohbet odasina girdigim zaman bakiyorum söyle bi icimi hic acmiyor cok seviyesiz sacma sapan laflar ne dertlesiliyor ne birbirimize güzel ögüt yada mesaclar ve nihat bey bana hic bir seyi ciddiye almiyor gibi geliyor sürekli lakayit konusmalar hatta cok dikkatimi cekdi kirici konususmalar iceriyor yazdiklari dogrusu onunla muhatap olmak istemiyorum neyse insallah beyaz kelebek in dediklerini ciddiye alirlar

Cahillik Dönemi YAĞMURR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok haklısın beyazkelebek ama sanırım bu yazının onların anlıyacağını hiç düşünmüyorum .. en azından biz üyeler lt onlarla sohbete katılmassa iyi olur belki böylelikle onlarda anlarlar..
    ‎''Gel-git lerimin Sonuna Geldim! Yol Bitti ve En Sonunda; gitmeyi Öğrendim! İçim Kanaya Kanaya Güçlü Olmayı, Düşe Kalka Yere Sağlam Basmayı, Yaşanan Her Şeyi Sindirmeyi, Kötülükleri Kötüleri Yok Saymayı, Devam Etmeyi, Büyümeyi, Başarmayı Yani Eninde Sonunda Kendime gelmeyi Öğrendim...''

Karar Dönemi sevdenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Peki sizlerin ip den banlama şansınız yokmu? Giremesin bir daha bu siteye öyle terbiyeden yoksun saygısız birisi...

Karar Dönemi

Thumbs down

maryus mu sılındı haklısınız ama ben ona dun mesaj attım dıkkat et dıye belkı okuyamadı bıle..yenı uye sayılırım o nedenle uyarı kac tane yaptınız yanı bı fırsat daha hak etmez mıydı bılmıtyorum hayırlısı..

Karar Dönemi sevdenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aysei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maryus mu sılındı haklısınız ama ben ona dun mesaj attım dıkkat et dıye belkı okuyamadı bıle..yenı uye sayılırım o nedenle uyarı kac tane yaptınız yanı bı fırsat daha hak etmez mıydı bılmıtyorum hayırlısı..
    Aysei çok fazla iyimser davranmıyormusun? Yani ben yazılanları okudum, üstelik sana ithafen yazılmış, açıkçası bana yazılsa ben bir daha o kişiye selam bile vermem... iyiniyetlisiniz tamam ama bence iyiniyetinde bir sınırı olmalı...

Karar Dönemi

ıyımserlık konusunda bısey dıyemem ama yenı uye kendımı kastettım ben..

Sayfa 1/2 12 SonSon