Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu ilaçlar hakkında bilgi rica ediyorum...

Standart Bu ilaçlar hakkında bilgi rica ediyorum...

Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugun psikiyatrise gittim
    10 dakika sürdü ve Benexol b12 ve Citol yazdı
    sizce bagımlılık yapar mı
    pek fazla dinlemedi hemen yazdı hafifmidir bu ilaçlar
    Çok teşekkür ederim...

Karar Dönemi akşamcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pek hafif diyemiyorum canım gerçi bunyeye göre değişir .bendecitol kullandım 6 ay kadar feleğim şaşmıştı. tabi yanlış yönlendirmek istemem herkesin bünyesi farklı.ama diğerinin zaten bi zararı yok
    Konuşmak susmanın kokusudur.
    Ya sus git, ya konuş gel, ortalarda kalma.
    Yalan korkaklığın tortusudur.
    Dürüst kaba ol, eğreti saygılı olma...

Feleyim şaştı derken
    çok mu sersem yapıyor acaba

Moderatör eliftetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu ilaç iç iç nereye kadar ilaç içenlerin allah yardımcısı olsun başka altarnatifler olmalı oku uzman ol pasa kimyasal yaz bumudur
    ONU BULAN NEYİ KAYBEDER

ONU KAYBEDEN NEYİ BULUR

BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA SEVERİM
    NE DE KALBİMLE SEVERİM
    OLUR YA KALP DURUR AKIL UNUTUR
    BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM
    O NE DURUR NE UNUTUR

Karar Dönemi

benexol bı vıtamın ılacı yanı B12 vıtamını..cıtol tam bılemıycem...k.i.b. hepımıze guzel gunler

Alıntı aysei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benexol bı vıtamın ılacı yanı B12 vıtamını..cıtol tam bılemıycem...k.i.b. hepımıze guzel gunler
    çok teşekkür ederim...
    vitaminse nie yazmışş
    Hepimize güzel mutlu günler

paradox
    Guest

Alıntı buzdan kalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugun psikiyatrise gittim
    10 dakika sürdü ve Benexol b12 ve Citol yazdı
    sizce bagımlılık yapar mı
    pek fazla dinlemedi hemen yazdı hafifmidir bu ilaçlar
    Çok teşekkür ederim...
    Arkadasim sizi bu konuda en iyi yonlendiricek olan doktorunuz ve eczacinizdir.Burada bizim size yazacagimiz seyler sizi yanlis yonlendirmekten baska bir ise yaramaz.Diger arkadaslarinda dedigi gibi her ilac her bunyede ayni etkiyi yapmaz.B12 vitami sinir sistemi uzerinde etkili bir vitamindir o yuzden yazmisti buyuk bir olasilkla.Sagliklar diliyorum..

Alıntı buzdan kalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feleyim şaştı derken
    çok mu sersem yapıyor acaba
    bu ilaçlar gercekten beni iyce aptal etmişti afedersiniz ama .asırı kilo aldım. ilk dönemlerde 1 hafta boyunca hep uyumuştum. b-12 için diğer ilaçta bence. b-12 eksikliği unutkanlık yaptığı için vitaminle desteklemek istemiştir bence .çünkü zaten antidepresanlar aşırı unutkanlık yapıyo. bide bende çok gittim psikiatriste hemen sorunun ne olduğunu bilmeden ilaç yazıyorlar.gercekten ihtiyacı varmı yok mu demeden. aldığım 18 kilo,daha bozuk bir psikolojiyle kalakaldım. tabi bunlar benim yasadıklarım. baska bir sorunda ilaçların yan etkilerinden dolayı baska bi doktora gittiğimde ise birbirlerinin yazdığı ilaçları kötülediler. bunu sana niye yazmış senin bunu kullancak ne durumun var sakın kullanma bu şizofrenikler için verilen en ağır ilaç falan diye. iyce kafam karıştı . ve ilaç içtikçe dahada kötü hissediyodum kendimi, bigün tak etti artık bi anda bıraktım . bir anda bırakmakta doğru değil biliyorum ama karmakarışık bi kafayla gezmektense böylesi daha iyi diye düşündüm. bence kafanı toparla hersey insanın beyninde bitiyo. allah kolaylık versin canım. tüm hastalarada allah şifa versin.
    Konu akşamcı tarafından (28-11-2008 Saat 09:21 AM ) değiştirilmiştir.

ayrıca aklıma gelmişken sunuda söyleyim yanlış anlasılmasın. 3 ay citoles,6 ay cipralex,6 ayda paxera kullandım. bi anda bıraktın sonra . kullanma diye korkuttukları ilaçsa risperdaldi. bunu içersen 10 gün yataktan kalkamazsın falan demişlerdi . 2 gün içtim bıraktım. citoles,cipralex dehşet mide bulantısı yapıyordu dayanamıyordum artık . ama paxera daha ağır ama çok güzel bi ilaç . mide bulantısı yapmıyor en azından . tabi yine uzmanlar daha iyi bilir. bağımlılık falan yapmaz diyorlar . bi süre sonra gercekten onuda yapıyor. yada tamamen psikolojik ben bu işi çözemedim giittii. son olarak birde deniyorya kilo yapmayan ilaç yazdır falan diye. çok ünlü bir psikiatristti doktorum . ona kilo almaktan çok korkuyorum kilo yaparmı bunlar yada kilo yapmayan bi ilaç varsa ondan yazarmısınız dediğimde öyle bi ilaç yok hepsi iştah açar yemezsen almazsın dedi ve ben iyce altüst olmuştum . tabi en sonunda 50 kilodan 69 kiloya çıktım.ve artık veremiyorum bu kiloları ilaçları bırakalı 7-8 ay olmasına rağmen.kesinlikle yanlış yönlendirmek istemem kimseyi. sadece yasadıklarımı paylasmak istedim. zaten ilaç kullananlar beni çok iyi anlarlar. kendinize iyi bakın.......

bu ilaçlar gercekten beni iyce aptal etmişti afedersiniz ama .asırı kilo aldım. ilk dönemlerde 1 hafta boyunca hep uyumuştum. b-12 için diğer ilaçta bence. b-12 eksikliği unutkanlık yaptığı için vitaminle desteklemek istemiştir bence .çünkü zaten antidepresanlar aşırı unutkanlık yapıyo. bide bende çok gittim psikiatriste hemen sorunun ne olduğunu bilmeden ilaç yazıyorlar.gercekten ihtiyacı varmı yok mu demeden. aldığım 18 kilo,daha bozuk bir psikolojiyle kalakaldım. tabi bunlar benim yasadıklarım. baska bir sorunda ilaçların yan etkilerinden dolayı baska bi doktora gittiğimde ise birbirlerinin yazdığı ilaçları kötülediler. bunu sana niye yazmış senin bunu kullancak ne durumun var sakın kullanma bu şizofrenikler için verilen en ağır ilaç falan diye. iyce kafam karıştı . ve ilaç içtikçe dahada kötü hissediyodum kendimi, bigün tak etti artık bi anda bıraktım . bir anda bırakmakta doğru değil biliyorum ama karmakarışık bi kafayla gezmektense böylesi daha iyi diye düşündüm. bence kafanı toparla hersey insanın beyninde bitiyo. allah kolaylık versin canım. tüm hastalarada allah şifa versin.

En kötüsü de bu olsa gerek
    kafanın iyice karışması
    dedigin gibi herşey kafada bitiyor
    Kilo konusunda yazmak bile istemiyorum
    Daha çok sinir bozucu...
    Allah kimseye yaşatmasın...
    Evet 5 dk sürmedi benim görüşmemde
    hemen ilaç yazdıı :S:S::S

ayrıca aklıma gelmişken sunuda söyleyim yanlış anlasılmasın. 3 ay citoles,6 ay cipralex,6 ayda paxera kullandım. bi anda bıraktın sonra . kullanma diye korkuttukları ilaçsa risperdaldi. bunu içersen 10 gün yataktan kalkamazsın falan demişlerdi . 2 gün içtim bıraktım. citoles,cipralex dehşet mide bulantısı yapıyordu dayanamıyordum artık . ama paxera daha ağır ama çok güzel bi ilaç . mide bulantısı yapmıyor en azından . tabi yine uzmanlar daha iyi bilir. bağımlılık falan yapmaz diyorlar . bi süre sonra gercekten onuda yapıyor. yada tamamen psikolojik ben bu işi çözemedim giittii. son olarak birde deniyorya kilo yapmayan ilaç yazdır falan diye. çok ünlü bir psikiatristti doktorum . ona kilo almaktan çok korkuyorum kilo yaparmı bunlar yada kilo yapmayan bi ilaç varsa ondan yazarmısınız dediğimde öyle bi ilaç yok hepsi iştah açar yemezsen almazsın dedi ve ben iyce altüst olmuştum . tabi en sonunda 50 kilodan 69 kiloya çıktım.ve artık veremiyorum bu kiloları ilaçları yasadıklarımı paylasmak istedim. zaten ilaç kullananlar beni bırakalı 7-8 ay olmasına rağmen.kesinlikle yanlış yönlendirmek istemem kimseyi. sadece çok iyi anlarlar. kendinize iyi bakın.......

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
    ÇOK NAZİKSİN
    tecrübelerini yazdıgın için
    bunları okuyunca bi kez daha anladım
    Kimse kimseyi anlamıyor ::S:S:S:S:S:
    doktor psikiyatrist bile olsa

Sayfa 1/2 12 SonSon