Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: karımdan nefret ediyorum

Karar Dönemi

Standart karımdan nefret ediyorum

arkadaşlar merhaba.
    33 yaşında 25 günlük baba ve karısından nefret eden bir koca olarak sizlerle sorunumu paylaşmak istiyorum.
    yaklaşık iki yıllık bir flört döneminden sonra evlendik. daha ilk gecede sorun yaşadık ve yaklaşık 3 ay birlikte olamadık. birlikte olmayı başardıktan sonra (ki ilk birliktelik te dahil) bana hiç bir artı değer katmadı ve çoğunlukla tiksinerek birlikte oldum. kadın vücüt temizliğine dikkat etmiyor.dişini fırçalamıyor, tuvaletten sonra taharetini yapmıyor. bütün bünlara katlanıyorum öğretmeye çalışıyorum inşallah öğrenebilir diyorum.
    ancak benim akraba, arkadaş ve aileme karşı takındığı tutum ve davranışları artık kaldıramıyorum. dayanacak gücüm de kalmadı sabrımda. ha bu arada ikimizde üniversite mezunu maddi hiçbir sorunu olmayan insanlarız.
    canımı sıktığında ki hergün sıkıyor onu aldatmak üzereevden çıkıyorum ancak vicdanım elvermediği için kös kös geri dönüyorum.
    şimdi kim bana ne söyleyebilir?
    uygulanabilir önerilerinizi bekliyorum.

Karar Dönemi busra14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşım evli değilim hiç evelenmedim bu konuları anlamam ama yinede ne bileyim tiksiniyorum demişsin yani bu temizlik yüzünden tiksiniyorsun sanırım sadece ama bunlara dikkat etse onu sevicekmisin yani ilişkilerinden duygularından tatmin olacatmısın bunu sor kendine ve onunla konuş uyar ne bileyim söyle açıkça onu kırmadan daha dikkatli olmasını ama kesinlikle aldatma temizliğine dikkat etmiyor diye aldatılmayı haketmiyor bence yapamıyorsan son çağren ayrılmak olsun aldatmak değil

Karar Dönemi

ben aldatıyorum demedim zaten vicdanım el vermiyor. yazdıklarımdan cımbızla seçip konuyu olmadık yerlere çekmeyin. sorunum belli ve ben uygulanabilir çözüm önerileri bekliyorum.
    ayrıca kimseden de ahlak dersi almaya ihtiyacım yok.

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yağız54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.
    33 yaşında 25 günlük baba ve karısından nefret eden bir koca olarak sizlerle sorunumu paylaşmak istiyorum.
    yaklaşık iki yıllık bir flört döneminden sonra evlendik. daha ilk gecede sorun yaşadık ve yaklaşık 3 ay birlikte olamadık. birlikte olmayı başardıktan sonra (ki ilk birliktelik te dahil) bana hiç bir artı değer katmadı ve çoğunlukla tiksinerek birlikte oldum. kadın vücüt temizliğine dikkat etmiyor.dişini fırçalamıyor, tuvaletten sonra taharetini yapmıyor. bütün bünlara katlanıyorum öğretmeye çalışıyorum inşallah öğrenebilir diyorum.
    ancak benim akraba, arkadaş ve aileme karşı takındığı tutum ve davranışları artık kaldıramıyorum. dayanacak gücüm de kalmadı sabrımda. ha bu arada ikimizde üniversite mezunu maddi hiçbir sorunu olmayan insanlarız.
    canımı sıktığında ki hergün sıkıyor onu aldatmak üzereevden çıkıyorum ancak vicdanım elvermediği için kös kös geri dönüyorum.

hoşgeldiniz..

öncelikle şunu söyleyeyim..kesinlikle aldatmayın.yapamadıysanız ztn,gerçekten vicdanlı birisisiniz ki eğer yaparsanız bu vicdanla bunu kaldıramassınız..şu an evlisiniz ve buna hakkınız yok her ne olursa olsun..

diğer bi fikrim,eşinizin temizliğine önem vrmediğiyle ilgili.ewt temizlik çok önemli.ama eşinize bu konuda fikilerinizi onu kırmadan söylemelisiniz.

tutum ve davranışlarına gelince..kaba davranıyo demek istediniz heralde..bunu da onunla açıkça konuşabilirsiniz..hep konuşun diyorum belki ama sanırım siz bunu yaptınız..herşyi sizin söylediğinizde yapmasını değil de,kendisi öyle olsun istiyosunuz..valla ne diyebilirmki..kişilik olarak farklısınız sanırım.o insanı tam olaak istediğiniz gibi biri yapamasınız ama olumluya çevirebilisiniz belki.seviyomusunuz peki gerçekten? ben pek anlamadım.

Karar Dönemi busra14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bişey sorucam haddimi aşıyorum belki amam madem bu kadar pis bir kadın ve iğreniyorsun neder çocuk yahtın o zaman o kadından ?

Banned

Hocam 2 yıllık flört etmişsiniz bu 2 yıllık süreç içerisinde hiç mi dikkat etmedin partnerinin pis olduğuna?Hadi buna fırsatın olmadı,ilk gecende güzellikle bunu kendisine ifade edebilirdin olumsuz sonuçları olabileceğini ws ws. anlatarak..

Bir arkadaş da sormuş madem tiksiniyorsun neden çöocuk yaptın diye Koptum buna

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yağız54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.

aramıza hoş geldiniz , geçmiş olsun .
    size tek şey soyleyebilirim en kısa zamanda bir aile danışmanına başvurmanız size en iyi yardımı o yapacaktır .

bizim size soyleyeceklerimiz hatalı olabilir ,en iyisi bir profesyonele danışmak ,anlattıklarınıza bakılınca birçok hata arka arkaya yapılmış ve bugunlere gelmiş ,
    mutlaka bir çozumu vardır ,ama biraz sabır etmek lazım.
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı AR_DO_RE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 yıllık flört etmişsiniz bu 2 yıllık süreç içerisinde hiç mi dikkat etmedin partnerinin pis olduğuna?Hadi buna fırsatın olmadı,ilk gecende güzellikle bunu kendisine ifade edebilirdin olumsuz sonuçları olabileceğini ws ws. anlatarak..

Bir arkadaş da sormuş madem tiksiniyorsun neden çöocuk yaptın diye Koptum buna
    arkadaşlar bazı hatalar yapılabiliyor ,ne yazıkki arkadaşımızda böyle bir yanılgıya duşmuş ve olan olmuş artık bizler bu noktadan sonra niye oyle yaptın niye böyle yaptın demek yerine nasıl yol gosterebiliriz onu duşunmeli ve en azından psikolojik olarak ona destek olmaya çalışmalıyız .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

paradox
    Guest

Oncelikle hosgeldiniz sevgili yagiz..
    Karimdan nefret ediyorum gibi bir basliktan sonra nasil bir oneri bekliyorsunuz bilmiyorum.Boylesi bir baslikla siz esiniz olan insana karsi tavrinizi netlestirmissiniz zaten.Bizlerden beklentiniz ayrilik icin sizi yureklendirmemizse, evet bence ayrilin.Nefret, tiksinti, aldatma, kelimeleri evlilikle ayni cumle icinde kullaniliyorsa, ortada zaten bir evlilik kalmamistir..Fakat bazi arkadaslar gibi benimde anlayamadigim veya sizin net olmadiginiz konu, iki yillik bir flort donemimiz oldu diyorsunuz, gecen bu 2 yilda esiniz temiz, titiz bakimli bir bayanken birden mi degisti yani..Amac sizi yargilamak degil sakin bu sekilde dusunmeyin ltf. Fakat birbirimize ne kadar net olursak, o derecede yardimci olacagimiza inaniyorum.. saygilarimla...

Banned

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle hosgeldiniz sevgili yagiz..
    Karimdan nefret ediyorum gibi bir basliktan sonra nasil bir oneri bekliyorsunuz bilmiyorum.Boylesi bir baslikla siz esiniz olan insana karsi tavrinizi netlestirmissiniz zaten.Bizlerden beklentiniz ayrilik icin sizi yureklendirmemizse, evet bence ayrilin.Nefret, tiksinti, aldatma, kelimeleri evlilikle ayni cumle icinde kullaniliyorsa, ortada zaten bir evlilik kalmamistir..Fakat bazi arkadaslar gibi benimde anlayamadigim veya sizin net olmadiginiz konu, iki yillik bir flort donemimiz oldu diyorsunuz, gecen bu 2 yilda esiniz temiz, titiz bakimli bir bayanken birden mi degisti yani..Amac sizi yargilamak degil sakin bu sekilde dusunmeyin ltf. Fakat birbirimize ne kadar net olursak, o derecede yardimci olacagimiza inaniyorum.. saygilarimla...

Budur.....

Sayfa 1/4 1234 SonSon