Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
39 sonuçtan 31 ile 39 arası

Konu: Hikaye Yazma..

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Kulubenin içi ruhum gibi karanlıktı, pili bitmesin diye yakmadığım fenerimi çıkarıp kulubenin duvarlarına ışık tuttum, aydınlanan duvarda beynimdeki düşünceler kadar karmaşık birsürü yazı vardı birde yarım kalp çiziliydi kalbin diğer yarısı rutubetten dökülmüştü tıpkı beni seven kadının kalbinden bana olan aşkının zamanla yok olup gitmesi gibi.

al işte karakter erkek oldu
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Kıyıya vuran dalgaların sesi, bana gel gitlerimi hatırlatıyordu. Rüzgarın bestesini dinlerken, duvardaki yazıları zor da olsa okumayı denedim. Yazılar, bir balıkçının denizkızına olan aşkını anlatıyordu. Ve o yarım kalp.. Acaba ben kaç kalbi yarım bırakıyordum giderken.. Fenerimin pili bitmek üzereydi ki, bir teknenin iskeleye yanaştığını duydum.. "sizde".
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi

Question

kulakların da sadece o sözler yankılanıyordu ayrılırken sevgilisinin dediği ( EĞER BİR GÜN HAYATIMA İHTİYACIN OLURSA GEL AL ONU...) bu yankılanmayı durduramıyordu bir türlü...gitmek onu daha bir tüketmişti san ki ;
    SEN KALBİNDE KÜÇÜK BİR AĞAÇ YEŞERT GELİP KONAN KUŞLAR OLACAKTIR...

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

Bir an sırtıma hafifçe dokunan bıçağı hissettim.Balıkçıydı bu."Kimsin sen" dedi bana.Bir süre sonra bıçağı geri aldı.Söylemek istediğim kelimeler boğazıma tıkandı.Kulübeden çıkmıştım.İskeleye doğru yürümeye başladım.

Banned

"işe yaramaz bir adam" diye mi tanıtmalıydım kendi mi, yoksa "bir yalnız" diye mi? Bilemedim ve bu yüzden tanışma faslını geçip ayrıldım oradan. Can sıkıntımı gidermek için belki de bir sene öncesinden kalma bir gazeteyi açıp resim ve yazılarına baktım. İskele ışıkları yakamozla yarışıyor ve ikisi de yıldızları ayaklar altına alıyordu. Gazete ise yine tadını bilmediğim aşk yemekleri kokuyordu. Öğrenene kadar çok kez iç çekicek ve yakacaktım ciğerlerimi kendi cehennemimde... Bu tramvayı yaşadıktan sonra öğreneceğimi de umuyor değildim. Kaçak bir gemi veya bir otobüs benim tek kurtarıcım olacaktı...

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

yurudum, yurudum ve yurudum.. ayak parmaklarimin acisina aldirmadan yurudum dakikalarca. dakikalar saatlere donusene kadar..ve sonra durdum. basimi kaldirdim, gokyuzune baktim. sadece tek bir yildizla yapayanliz issiz bir yolu paylasmistim yol boyunca. birden isildadi, goz kirpti. belki bir tebessum de benden bekledi. ama bekledigini bulamayacakti.. ve bulamadi. basimi yeniden yere egerek devam ettim yoluma. bitkinligim karsisinda korktum kendimden ve basladim kacar adimlarla kosmaya..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Karar Dönemi Banlıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

koşarken ayağım takıldı ve kafa üstü düştüm.

Yeni bir konu:
    Cumartesi günleri şirkete götürmem yemeğimi. Öğleden önce, haftanın işlerini bitirmek için, arkadaşlarla gevezelik etmekten de çekiniriz.
    "Günaydın!" derim, "Günaydın..." derler.
    Odacı İlyas Efendi, bir su bardağı içine, her gün bahçesinden kopardığı çiçeklerden bir kaç tanesini yerleştirerek masama koymayı unutmamıştır. O bu kayırmayı koca şirkette yalnız iki kişiye yapar; müdüre ve bana. Müdür onu işe alan kişidir. Ben ise...

Karar Dönemi

Şimdi verdiğim karar ile ne kadar da doğru yapmışım, iyi ki haftasonlarımın neşesi bu dağ evini almışım diyorum. Eşim ve çocuğumla birlikte bu tertemiz dağ havasını çekmek, vadiden şırıl şırıl akan derenin sesini dinlemek ne kadar keyif verici anlatamam. Hele bir de akşamları yok mu ? Pırıl pırıl gökyüzünü süslemiş o yıldızlar sanki bizleri ziyarete gelmişler, bizler de başımızın üstünde yer vermişiz, memnuniyetle göz kırpan dostlarımıza.
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234