Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 24 saat uyumak istiyorum

Karar Dönemi

Unhappy 24 saat uyumak istiyorum

bugünlerde ne oldu bana bilmiyorum, ama kimse uyandirmadan, odayi karanlik yapip 24 saat uyuyabilirmisim gibime geliyor. Üzerimde bir yorgunluk bir durgunluk, neden böyle bilmiyorum. Uykusuzluk diyorum, ama aslinda bakilirsa uykumu aliyorum. Fazla gülmüyorum. Uzun zamandir icten gülmedim, oysa ben sen sakrak biriyim. Hic bisey tat vermiyor. - YORGUNUM!

Karar Dönemi

Standart tatlışey

merhaba sevda bende aynen senin gibiyim.o kadar kötüyüm kü.bende çok şen şakrak esprili biriyimdir ama şu sıralar kendimi tanıyamıyorum.sanki böle üzerimde bir ağırlık hiç bişey yapasım yok çevremde ne olursa olsun hiç ilgimi çekmiyo geçen gün yarışmaya gittim 2.oldum ama bu bile beni mutu etmedi.bişeye ihtiyaçım olduğunu düşünüyorum bilmiorum ama kendimi çok yanlız ve çagresiz hissediyorum.bir çok şeyle uğraşıom zamn geçsin diye ama geçmio.birileriyle konuşmaya çok ihtiyacım olduğunu düşünüom en büyük eksikligiminde sevgilimin askerde olması ve telefonunun olmaması.bnde çok kötüyüm bir an önce eski halime dönmek istiom.allah yardımcımız olsun kendine iyi bakbu arada çok uyuma çok uyumak halsizlik baş ağrısı ve kendini daha çok kötü hissetmeni saglar.benden sana bi tavsiye en mutlu kendini en rahat hissettiğin bi yere git ve hayal kur.biraz kendini rahat hissedersin belki. bizim burda sahil var ben hep oraya gider denizle içimden konuşur kendimi rahat hissederim

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar herşeyi kendinize dert etmeyin..çok uyuyorsunuz diye birşey var demek değil..ben de çok uyuyorum..ben de buaralar keyifsizim ama hepsi geçici şeyler. İnsan bazen belli dönemlerden geçiyor. Sizin için de böyle bir şey olduğunu düşünün. Bir dönem geçiriyorsunuz..önemli olan tek kısım geçiriyorsunuz.. Geçip gidecek yani hiç dert etmeyin..hatta bunun da tadını çıkarın..Nasıl ki mutlu anların tadını çıkarıyoruz..bence mutsuz anlarda doya doya yaşanmalı, herşeyden bir tad almaya çalışın. Hayat sonuçta bu, öyle hızlı akıp gidiyor ki, her anına birşeyler sığdırmak için yarışmalıyız zamanla. Bunu neden mi yapmalıyız? Bi daha elimize geçmiyeceği için. Anlaştık mı?
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Karar Dönemi

Standart tatlışey

saol tatlım dogru diosun herşeyden bir tat almak konusunda.ama bilmiyorum çok sıkılıyorum bilmiorum birazda kendimi yanlız hissediom o kadar çok sıkılıom ki aynı sevda 79 gibi.uyumak diil ben uyumuom geziom böle mutsuzlugum gitsin diye ama olmuyo nedense içimde bi korku bi sıkıntı var her gece rüyamda sevgilimi görüom onunla konuşamamam çok kötü.çünkü onunla konuşurken tüm sıkıntılarımı unutuyorum.ama şuan uzakta ve sadece 5 10 dk konuşabilioz ama bu bana yetmiyo oda sadece haftada 2 defa oluo o kadar anlıycagınızsaolunteşekkürler

paradox
    Guest

Arkadaslar bu tip sikayetler bende de oluyor malesef.Bu konuyu doktorumla da konustum,kendisi bazi kisilerde mevsim degisikliklerine bagli olarak depresif belirtiler olusa bildigini soyledi ve bu sikayetlerin C ve B vitamini destegiyle daha rahat atlatila bilicegi onerisinde bulundu.Bu bilgiyi sizlede paylasmak istedim.Saglikli ve mutlu gunler dileklerimle..

Alıntı paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu tip sikayetler bende de oluyor malesef.Bu konuyu doktorumla da konustum,kendisi bazi kisilerde mevsim degisikliklerine bagli olarak depresif belirtiler olusa bildigini soyledi ve bu sikayetlerin C ve B vitamini destegiyle daha rahat atlatila bilicegi onerisinde bulundu.Bu bilgiyi sizlede paylasmak istedim.Saglikli ve mutlu gunler dileklerimle..
    bende oyleyım tavsıyene uyacagım belkı faydası olur ben gece uyuyamayanlardanım

Karar Dönemi mucize - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar uyumak güzelleştiriyor unutmayın demek isterdim ama ben yeterince güzelim dermişim offf aynı sorun bende de var depresyondayız galiba

mithat
    Guest

Depresyon Mutsuzluk Ve Uyku Yapar.bazende Uyku KaÇirir.etkİsİ KİŞİye GÖre DeĞİŞİr.eskİden İlaÇlar Uyutuyordu.Şİmdİ 24 Saat Oturaim Gelİyor.ama Bende Mutsuzluk Yok.

Karar Dönemi

Günaydin arkadaslar, sanirim mevsim degisikliginden kaynaklaniyor. Mutsuz degilim, nisanlimla her firsatta görüsüyoruz. Cok iyi bir yerde askerlik yapiyor. Rahat cok sükür. Elbette özlüyorum ama beni mutsuz eden veya yoran bu degil. Hava bi günesli bi yagmurlu, sersem gibiyim, ise konsantre olamiyorum. Son günlerde cok aktif günlerim oldu, her is cikisi oraya yetis buraya yetis derken sanirim yoruldum. ve sadece uyumak istiyorum. Hafta sonlari uyumaya calisiyorum - o da sadece cumartesileri. Cumartesileri de ailemle güzel bir kahvalti ardindan alisveris merkezinde dolasmak istiyorum, ama öyle yorgun oluyorum ki. pazar günleride dolu oluyorum. Böyle yani... Tatlisey de hakli, yani cok uyuyunca da insan sersem gibi oluyo, daha yorgun daha bitkin hissediyor kendini. Birde vitaminlerle deneyeyim. Tesekkürler yazilariniz icin

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar sanırım benim problemim biraz daha ciddi ben sabahları ya çok yorgun kalkıyorum,kendimi hiç uyumamış gibi hissediyorum ya da uyandıktan bir süre sonra acayip uykum geliyor böle olduğum yerde uyuyup kalmak istiyorum..Ayrıca geceleri en az bir kere uykum bölünüyor..Uykum hafiftir ama artık eskisinden daha da hafif yani elektirikler bile kesilse uyanıyorum,eskiden yatapımda hiç dönmezdim sabit uyurdum şimdiyse yatakta döndüğüme uyanıyorum..
    Bu durum da mevsimsel midir acaba?
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Sayfa 1/2 12 SonSon