6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Psikolojik Sorunlarim Var Galiba

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Standart Psikolojik Sorunlarim Var Galiba

Herşey üstüme üstüme geliyor napıcam bilmiyorum 1 aydır çok kötüyüm sevgilimi kıskanmakla başladı kendimi hiç beğenmiyorum dişlerim kötüydü şimdi onları yaptırıyorum ama ona rahmen çok gelgitlerim var bazen çok mutluyum bazen dibe vuruyorum nedenlerini bilmiyorum hiç arkdaşım yok hayatımda ailem ve sevgilim var ailemde kız benim dertleşçek kimseyyok sevgiliminde kimsesi yok hereşeyi birbirimize anlatıyoruz sosyal olarak koptuk bir insana güvenipte birşey anlatmaya korkuyorum sanki insanlar hep benden konuşuyorlarmış gibi geliyor boğazımda devamlı bir düğüm var ağlamak istiyorum NE OLUYOR BANA ya ben çok güçlüydüm hiç böyle şeyler yaşamadım ne yapıcağımı şaşırdım aşkımı çok seviyorum ve kavuşmak istiyorum ondan ayrılmaktan çok korkuyorum belki bundan oluyor bilmiyorum ama git gide dibe vuryorum ne yapmalıyım

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle merhaba..aramıza hoşgeldin..

En önemli sorun olarak kuruntuların var sanırım..bundan kurtulman lazım..yani şöyle olacak mı böyle olacak mı gibi şeylerle uğraşma..herşeyi akışına bırak. Herşey nasıl olması gerekiyorsa öyle olacaktır zaten..insanlar senin hakkında mı koşuyorlar..ah keşke konuşsalar..diğer tarafta alacaklı olurdun bari..herşeyi bu dünyadan hiç gitmeyecekişsin gibi düşünme..bırak dedikodu yapıp alsınlar günahını.

Sonrasında insanlarla sosyal iletişime girmede bu diş konusu da çok önemli biliyor musun? İnsanın kendine güvenini kaybetmesine neden oluyor..zaten sen de bunu çözme yolunda adım attığın için kısa zamanda yoluna girecektir birşeyler.

Ve söylemeden geçemeyeceğim;sevgilinle bu kadar yakın olmanız gerçekten çok hoşuma gitti...herkes başaramaz bunu..kolay kolay dertleşemez sevgililer...çok şanslısın yani..mutlu olman için bu bile yeterli sebep değil mi sence?

Biraz daha sabret..biraz daha hayatında birşeyler düzelsin diye çaba göster..baktın daha da olmazsa bi uzman yardımına başvurursun..ama ben yaşadığın bu sürecin çok sürmeden geçeceğine inanıyorum...sevgiler sana...
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Karar Dönemi

Standart tatlışey

Alıntı prenses_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey üstüme üstüme geliyor napıcam bilmiyorum 1 aydır çok kötüyüm sevgilimi kıskanmakla başladı kendimi hiç beğenmiyorum dişlerim kötüydü şimdi onları yaptırıyorum ama ona rahmen çok gelgitlerim var bazen çok mutluyum bazen dibe vuruyorum nedenlerini bilmiyorum hiç arkdaşım yok hayatımda ailem ve sevgilim var ailemde kız benim dertleşçek kimseyyok sevgiliminde kimsesi yok hereşeyi birbirimize anlatıyoruz sosyal olarak koptuk bir insana güvenipte birşey anlatmaya korkuyorum sanki insanlar hep benden konuşuyorlarmış gibi geliyor boğazımda devamlı bir düğüm var ağlamak istiyorum NE OLUYOR BANA ya ben çok güçlüydüm hiç böyle şeyler yaşamadım ne yapıcağımı şaşırdım aşkımı çok seviyorum ve kavuşmak istiyorum ondan ayrılmaktan çok korkuyorum belki bundan oluyor bilmiyorum ama git gide dibe vuryorum ne yapmalıyım
    slm cnm hoşgeldin öncelikle bence böyle düşünmemelisin.her zamn daha çok kötü şeyler oldugunu ve bu sıkılmalarınında altında bir hayır oldugunu düşünmelisin.bak canım şuanda senden çok kötü durumda olanlar var eger sen hayatı şuandaki gördügün gibi görürsen hiç bişey yoluna girmez hem kendini hem çevreni çok bunaltırsın biraz kafanı dagıtacak şeyler yapmalısın.mesela çok hoşuna giden bbişeylerle ilgilnmelisin.sevgilini kıskanmaya gelince bu çok normal seven her zamn kıskanır.bide kendimi begenmiom diosun bence böle düşünmemelisin çünkü allah herkese bi güzellik vermiştir belki dış güzelliginin olmadıgını düşünebilirsin ama şunu unutma senin için önemli olan iç güzelligin sen eger böle mutsuz şeyler düşünmeye devam edersen hayat sana daha çok anlamsız gelecek.ve bir aydır kötü oldugunu sölüosun bu hava degişikliğindendir çünkü bende kendimi çok kötü hissediom şuan biaz yanlız kalmaya ve kafanı toparlamaya ihtiyacın var.sabah kalktıgında ilk işin elini yüzünü yıkadıktan sonra aynaya bak ve ay ne kadar güzelim ve çok mutluyum diyerek aynaya dogru kocaman bi gülümse bu senin için bir moral olucak.şunuda unutma hiç bi zamn dış güzellik önemli diildir çünkü geçici bi gzllige sahip olmaktansa içinde ölene kadar güellik olsun daha iyi.eger sen hayata gülümsersen oda sana gülümser bunu unutma.arkadaşım yok dioun ama burda bir sürü arkadaşın olucak bnm şimdiden çok arkadaşım oldu.buraya yaz sıkıntılarını herkes sana yardımcı olucaktır.kendine iyi bak.görüşmek dilegiyle

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu şekilde her şeyinizi paylaşmak çok guzel ,ama birazda dış dunyaya açılmanızı tavsiye ederim,ikiniz merkezli bir hayat kurar ve etrafınızda bir koza örerseniz sizin için hiç iyi olmaz düşüncesindeyim,ikinizin dışında sosyal hayatınızın olması çok daha iyi olur,böylece meydana gelebilecek olaylarıda asgari duzeye indirmiş olursunuz,
    her ikinizede mutluluklar dilerim.
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

mithat
    Guest

uzun süre devam ederse doktora gitmenizi önerrim

Standart tekrar merhaba

Alıntı mithat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun süre devam ederse doktora gitmenizi önerrim
    hepinize teşşekkür ederim dediklerinizi uygulamya çalışıcam hemen olmuyor tabi vücudumum üstünde taş taşıyormuşum gibi geliyor ben hayatı çok seven kendine çok güvenen bir bayandım ama deli gibi aşık olunca hayatdeğişti kendime güvenim eksildi birde çevremdeki tüm arkdaşlarımdan kazık yiğince aile sorunları falan hepsi üst üste geldi.şuan herşey sorun gibi geliyor ama herşeyde bir hayır var benden daha bete olan insanları düşünürdüm eskiden şimdi beynimin içi çok dolu .en basiti bu sabah Bir görseniz beni bir içim su gibydim fabrikanın imalathanesine odama bakıyor jaluziler kapalıdır devamlı,açtım ruhum sıkıldı camı siliyim azcık dedim o ara aşkımı gördüm.ve imalathanede bir dünya erkek var.bu durumda bir erkeğin kıskanması lazım ama yarım saat sonra telefon açtı günaydın dedi çok güzeldin sabah dedi ve kıskandığını belli eden hiçbirşey söylemedi.BU beni üzdü ben güzel bir bayan değilmiyim beni kıskanmıyor.İş yerinde paronların dahil 1 2 kişi hari herkesin psikolojik sorunları var galiba bende aynı olmaktan korkuyorum