10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: panik atak

Karar Dönemi

Standart panik atak

10 yıl gibi panik ataklıyım ilaç kullanıyorum ama çok karamsarım iyi olacagımı sanmıyorum çok duygusalım vede çok alınganım hayattan yaşamaktan hiç zevk almıyorum korkuyorum çok çok hemde gece uyurken nefesim gidiyor gibi oluyor sanki beni boguyorlar kalabalık bir ortamda duramıyorum korkuyorum sanki kötü bir şeyler olucak diye birde kafam çok dolu dolu içim sıkılıyor çıldırcam gibi az bir şeye ağlıyorum

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçmiş olsun , ne yazıkki panik atakla yaşamayı ogrenmek zorundasınız .
    sitemizde bu konuyla ilgili epey bilgi var , bunların size yardımı olur duşuncesindeyim , ayrıca bu derdi çeken arkadaşlarımızda var onlarda size yardımcı olacaklardır ,
    size tavsiyem bunu kabullenmeyi ve onla beraber yaşamayı ogrenin , işte o zaman hayat daha guzel olacak sizin için .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

9 ŞUBAT teşekkür ederim bu durumu yaşayan biliyor kabullenmek çok zor inanın ki güzel dileklerinize vede yardımınıza çok sevindim
    “Bir bahçeye giremezsen,
    Durup seyran eyleme.
    Bir gönlü yapamazsan,
    Yıkıp viran eyleme.”
    Yunus Emre

Karar Dönemi

Standart Umutlu Olun

İYİ AKŞAMLAR EFENDİM.MERHABALAR. BENDE SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM. PINAR HANIM RAHATSIZLIĞINIZI OKUDUM AYNI SIKINTILARI BELKİDE DAHA FAZLASINI 12 YILDIR BENDE ÇEKİYORUM...AMA UMUTLU OLUN. İNANIN ÇOK ZOR YILAR GEÇİRDİM. YILMADIM HEP MÜCADELE ETTİM. BU YILLARDA BİR YIĞIN İLAÇ KULLANDIM. ( paxil-seroxat-anafranil--laroxly-cipralex-lustral) BAZILARI İYİ GELDİ, BAZILARI GELMEDİ. ) hastalığı yendiğim yıllar oldu mağlup olduğum yıllar oldu. sabaha kadar uyumadığım geceler allaha dua ettiğim geceler ağladığım geceler oldu. ama hep bigün iyileşicem dedim. hep mücadele ettim. yılmadım. bu arada dershaneye gittim üniversiteyi kazandım. 5 yıl okudum. biyolog oldum. çok zor yılar geçirdim. anfide labaratuvarda sınavlarda ataklar yaşadım. hep içimde sakladım. arkadaşlarıma sölemedim. beni kimse anlamadı anlıyamadı. halada öle annem abim bile hastalığımı kabul etmiyor.
    DOĞRULUK,,DÜRÜSTLÜK,,VE GÜZEL AHLAK HAYATTAKİ EN BÜYÜK DEĞERLERDİR

Karar Dönemi

Unhappy umutlu olun

12 yıl böle geçti bazı yıllar iyi bazı yıllar kötü. bu rada terapilerde gördüm. tam iyileşmedim ama hastalıkla mücadele etmeyi öğrendim. bu hastalık hayatımı engellememeliydi buna izin vermemeliydim. bunları sölemek çok kolay değil evet hiç değil. ama ruhumun çektiği ızdırabı ancak bizler ve bunu yaşayanlar anlıyabilieler. organik olarak belkide bir şeyimiz yok ama ruhumuz hasta hassas kırılgan ve alıngan insanlarız. hayır diyemiyoruz hiç birşeye kimseyi kıramıyoruz. bunu sonucundada bunu bedelini ruhumuz bir şekilde ödüyor.

Karar Dönemi

Red face

ÖZÜRDİLERİM YAZDIKÇA RAHATLIYORUM...Bende DeDEPRESYON BozukluĞu Ve Sosyal Fobİ Var. Bazi Toplumsal Olaylarda Çok Duyarliyim Ve Çabuk AĞliyorum . HaksizliĞa Hayatta Gelemİyorum. DÜnyada Adeletİn OlmadiĞina İnaniyorum Ama Ahİret Hayatinada İnaniyorum. Ne Olacak Bİlemİyorum. Ama Çok Umutsuzda DeĞİlİm. İŞallah İyİleŞİceĞİz İŞallah Bİzde GÜzel GÜnler GÖreceĞİz. Evet Nazim Hİkmet Ne DemİŞ. Abİdİn Bana MutluluĞun Resmİnİ Çİzebİlİrmİsİn. Belkİ Bİzde MutluluĞun Resmİnİ Bİr GÜn Çİzİceyİz. ÇÜnkÜ İnanin Bİz Buna Layikiz. Ben Şunu GÖrdÜm Bİzler Çok Hassas Duygusal İyİ Nİyetlİ İnsanlariz Ruh Yapimiz Çok YumŞak. ÖrneĞİn Ben Bİr Kurban KesİldİĞİnde Kurbanin Kesİlmesİne Bakamam Her Tarafim UyuŞur. MesleĞİm Bİyolog Olmasina RaĞmen Hastanede ÇaliŞmayi Reddettİm. İnanin Bu Hastalik İnsanin Maddİ Ve Manevİ Olrak Yipratiyor Ama Umudumuzu Yİtİrmemelİyİz.
    Zor GÜnler YaŞiyorum. Evet Çok Zor Annem Ve Babmla Ayni Evde Kaliyorum. Babamin SaĞlik Problemlerİ, Var. Annem Hasta Onda Kemİk Erİmesİ Var. Evede Yardim Edİyorum. GerektİĞİnde BulaŞik Yikiyor Ona Yardim Olsun Dİye Ev İŞlerİnede Yardim Edİyorum. Gecelerİ DiŞari HİÇ Çikmiyorum. Kİtap Okuyorum Ve Şİİr Yaziyorum. Allah İŞallah Benİmde Bİr GÜn YÜzÜmÜ GÜldÜrÜr. ÇÜnkÜ KİŞİlİk Yapimdan Dolayi İnsanlardan Hep Darbe GÖrdÜm. Kİmseye En Ufak Bİr Zararim Olmadi Ama Ben Çok Darbe GÖrdÜm. Ben ŞuNa İnaniyorum. Tanrinin YarattiĞi İnsanlar BÖyle Olamaz. ÇÜnkÜ Bİzler Mutlak VarliĞi Temsİl Edİyoz Ve İÇİmİz İnsan Sevgİsİyle Dolu Olmali.hÜmanİst Ve Yardimsever Olmaliyiz Evrensel Ahlek DeĞerlerİne Saygili Olmali Bİrbİrİmİzİ Aldatmaliyiz Ahlak Bence Toplumda BİtmİŞ Yerlerde SÜrÜnÜyo Neden Ama Neden NİÇİn Bunlari DÜŞÜnmÜyor İnsanlar Bu Kadarmi Ahlaksiz Olduk Bu Kadarmi Duyarsiz Olduk. Banane HÜlya AvŞarin Hayatindan Banane Helİn AvŞardan Bunlar Kİm Bunlar Topluma Ne VermİŞ. Bunlar GenÇlerİ İnsanlari Daha Çok BozmuŞ Çok Şey AlmiŞlar İnsanlardan. İnanin Televİzyon Sretmektende Biktim Tek YaptiĞim Kİtap Okumak ...SELAMLAR SAYGILARIMLA....

BİYOLOG
    KARŞIYAKA-İZMİR

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aramıza hoş geldiniz, geçmiş olsun.

soylediklerinde çok haklısın,artık oyle bir ortamdayızki artık adalet demek para, hayat demek çıkar, insanlar insani duyguları kaybetmiş durumda bir çok erdem yok edilmiş durumda ya bu duzene uymak zorundayız yada ne yazıkki kızıp kendimizi yıpratmak zorundayız ,hakkımızda hayırlsı ne ise o olsun .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

arkadaşım benden sanan tavsiya panik atak net çözüm diye bir konu açtım istersen bir bak....

Karar Dönemi

Alıntı biyolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖZÜRDİLERİM YAZDIKÇA RAHATLIYORUM...Bende DeDEPRESYON BozukluĞu Ve Sosyal Fobİ Var. Bazi Toplumsal Olaylarda Çok Duyarliyim Ve Çabuk AĞliyorum . HaksizliĞa Hayatta Gelemİyorum. DÜnyada Adeletİn OlmadiĞina İnaniyorum Ama Ahİret Hayatinada İnaniyorum. Ne Olacak Bİlemİyorum. Ama Çok Umutsuzda DeĞİlİm. İŞallah İyİleŞİceĞİz İŞallah Bİzde GÜzel GÜnler GÖreceĞİz. Evet Nazim Hİkmet Ne DemİŞ. Abİdİn Bana MutluluĞun Resmİnİ Çİzebİlİrmİsİn. Belkİ Bİzde MutluluĞun Resmİnİ Bİr GÜn Çİzİceyİz. ÇÜnkÜ İnanin Bİz Buna Layikiz. Ben Şunu GÖrdÜm Bİzler Çok Hassas Duygusal İyİ Nİyetlİ İnsanlariz Ruh Yapimiz Çok YumŞak. ÖrneĞİn Ben Bİr Kurban KesİldİĞİnde Kurbanin Kesİlmesİne Bakamam Her Tarafim UyuŞur. MesleĞİm Bİyolog Olmasina RaĞmen Hastanede ÇaliŞmayi Reddettİm. İnanin Bu Hastalik İnsanin Maddİ Ve Manevİ Olrak Yipratiyor Ama Umudumuzu Yİtİrmemelİyİz.
    Zor GÜnler YaŞiyorum. Evet Çok Zor Annem Ve Babmla Ayni Evde Kaliyorum. Babamin SaĞlik Problemlerİ, Var. Annem Hasta Onda Kemİk Erİmesİ Var. Evede Yardim Edİyorum. GerektİĞİnde BulaŞik Yikiyor Ona Yardim Olsun Dİye Ev İŞlerİnede Yardim Edİyorum. Gecelerİ DiŞari HİÇ Çikmiyorum. Kİtap Okuyorum Ve Şİİr Yaziyorum. Allah İŞallah Benİmde Bİr GÜn YÜzÜmÜ GÜldÜrÜr. ÇÜnkÜ KİŞİlİk Yapimdan Dolayi İnsanlardan Hep Darbe GÖrdÜm. Kİmseye En Ufak Bİr Zararim Olmadi Ama Ben Çok Darbe GÖrdÜm. Ben ŞuNa İnaniyorum. Tanrinin YarattiĞi İnsanlar BÖyle Olamaz. ÇÜnkÜ Bİzler Mutlak VarliĞi Temsİl Edİyoz Ve İÇİmİz İnsan Sevgİsİyle Dolu Olmali.hÜmanİst Ve Yardimsever Olmaliyiz Evrensel Ahlek DeĞerlerİne Saygili Olmali Bİrbİrİmİzİ Aldatmaliyiz Ahlak Bence Toplumda BİtmİŞ Yerlerde SÜrÜnÜyo Neden Ama Neden NİÇİn Bunlari DÜŞÜnmÜyor İnsanlar Bu Kadarmi Ahlaksiz Olduk Bu Kadarmi Duyarsiz Olduk. Banane HÜlya AvŞarin Hayatindan Banane Helİn AvŞardan Bunlar Kİm Bunlar Topluma Ne VermİŞ. Bunlar GenÇlerİ İnsanlari Daha Çok BozmuŞ Çok Şey AlmiŞlar İnsanlardan. İnanin Televİzyon Sretmektende Biktim Tek YaptiĞim Kİtap Okumak ...SELAMLAR SAYGILARIMLA....

BİYOLOG
    KARŞIYAKA-İZMİR
    dostum insan bir düşünceler denizidir ne istiyorsun karar ver dünyayı kabullenip yaşamaya devam etmeyimi yoksa dünyayı kabullenmeyip kendi kendini yıpratmayımı...cevabını verirsen benimde sana önerilerim olucak

Karar Dönemi

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    “Bir bahçeye giremezsen,
    Durup seyran eyleme.
    Bir gönlü yapamazsan,
    Yıkıp viran eyleme.”
    Yunus Emre