Sayfa 43/47 İlkİlk ... 33394041424344454647 SonSon
469 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Dudaklarimdaki uçuklar hala var biraz da olsa solmaya basladilar.burunumun tıkanıklığı geçti arada yoğun balgamlı öksürük oluyor okadar.iki gündür sağ kolumda uyusmaya benzer ağrı oluyor.uzun süreli değil anlık sanki ağrı oluyor on onbeş saniye sürüyor geçiyor.ayni zamanda sağ elimin avuç içinde bir damar baya belirginleşir çıkıntı yapmış gibi duruyor.bu koldaki ağrı bu damar yüzünden mi bilmiyorum.suan bunu yazarken bile ağrı koluma giriyor çıkıyor.his kaybı yok güç kaybı yok kolun üst bölgesinde ağrı.ustune yatınca uyuşukluk ağrısı olurya tam öyle.herhangi bir renk değişikliği falanda yok.sadece avuç içinde o damar belirgin ve bastırınca aciyor..baya baya belirgin bir morluk var belli bı noktada.ben bu sene kıçımı başımı dogrultamiyorum.ucgundur hergun 40 dak.yuruyorum inanılmaz yer atıyorum heryerim et kesik.bakalim bu ağrı ve avuctaki damar ne olacak.hadi bismillah

Karar Dönemi

Dudagimdaki yaralar devam ediyor.balgamli.oksurukte öyle.bugun eşi ölen bir arkadasa baş sagligina gittik.olumden konuşuldu benim hikayemdende bahsettik.ondanmi sebeptir içim bulaniyor basım donuyir hafif atak halindeyim öğleden sonradan beri.yine gözlerimi kısarak bakiyorum etrafa bulanık görme oluyor.ama en çok anlık baş dönmeleri var.tansiyin 10/7 nabız 100 civarı geliyor o anda.elimdeki morluk devam.kolum bugün bı defa ugustu.boyke bitiyor gün.yarin ola hayrola.

Karar Dönemi

Hafif atak halı hala devam.yataktan kalkar kalkmaz başladı.pazara çıktım orda sanki yer ayağımın altından kayıyor gibi oldu biran önce eve gelmeye calistim.icimde tarifsiz bir korku tedirginlik baş dönmesi var.anlik oluyor yine.vucudumu sürekli oynatma gereksinimi duyuyorum oturunca.biri bitip digeri başlıyor.

Karar Dönemi

Hafif atak halı devam.bazen kafamı toplamakta zorluk çekiyorum.heleki TLF bakarken birdenkafam gidiyor başım dönüyor gibi oluyor oan içim cekiliyor.konsantre olamıyorum.bu sebeple gidip mr çektirmiş bişey çıkmamıştı.kalabalik ortamlara girince daha fazla yaşıyorum bu sorunu.allah sonumu hayretsin ne diyeyim.

Karar Dönemi

Çocuğu kursa götürdüm geldim.orda beklerken yine birden kan beynime çıkar gibi oldu.bu neden oluyor anlamıyorum.bidefa oldu ama bende korkusu kaldı zaten atak halim devam ediyor bu olunca iyice gerildim.persembe için online seans aldım bir psikologdan.bikac seans konuşma olup sonrasinda EMDR yapacağız.aslinda bazı şeyleri biliyorum neden kaynaklandığını ama geçmişi cozmeyi çok istiyorum.ben artık bu hastalıktan kurtulmanın yolunu bulmalıyım.bu şekilde devam edemem.21 yıl oldu ve benim burun gencligim gitti.insallah bana faydası olacak.su daraltili ve korkulu hallerim baş donmelerim iç cekilmelerim olmasa olmasa olmasaaaaa

Karar Dönemi

Gece 4 gibi uyandım.sol kabamin alt kısmında tek noktada ağrı hissettim.onemsemeyip uykuya devam etmeye çalıstim.ama ne mümkün.artik ordan oraya dönemez hale gelmiştim.ne sağıma ne soluma yatamadım sadece şort üstü yatınca ağrıyı hissetmiyordum.osekilde sabahı sabah ettim.7 de eşim uyandı.ona durumu anlattım.beni kaldırmasını kalkmadigimi söyledim.tabi her zamanki gibi kızdı.kalkmak ölümden beterdi.sol kalcamin orası deli gibi ağrıyor.yurumek inanılmaz zor.bastirinca sadece bir noktada ağrı var.ovduk falan yok kalcamin içinde bı noktadan o bölgeye dağılan bir acı var.kramp girince olan acı gibi.insan sapasağlam yatar hiç bişey yokken böyle biseylemi uyanır.ters yatmadım ters hareket yapmadım neden oldu şimdi bu.okadar canım yaniyorki okadar.agliyorum acidan şuan.ne varsa sol kalça kisminin iç bölgesinde ve sanki ordaki kemiklerde bazen yandaki kemiğe bastirincada ağrı oluyor ama bacağımı oynatmazsam ağrı çok az.ama oynayınca kasinca inanılmaz şekilde ağrı oluyor.ruyamda babamı gördüm belkide o uyandırdı beni bilmiyorum.allahim ya neden ya böyle saçma ağrı acıları bana veriyorsun.gercekten isyan ediyorum artık.canima yetti ya.

Karar Dönemi

Ne bu kalcamdaki ağrı batma ya.hayatim zehir oldu.yuruyemiyorum yan yatamiyorum otururken canım yaniyor.dexforte attım birazcık hafifletti etkisi geçmeye başladı ve şuan çok ağrım var.siyatik olsa bacağıma vurur ağrı bu sadece sol kalçada ve çok can yakıcı bı ağrı.tam artık karar verdim değişmek için online seanslara baslicaktim Perşembe sonrada EMDR yapilcakti.neden ya neden ben bu ağrıları yaşıyorum neden bedenim sürekli hastalık buluyor bana.insan sapasağlam yatarsa hiç zorlamadan bu agriylami uyanır aklım almiyor.sadece uyudum.ben artık kendimdende bu bedendende umudumu kestim.onceden psikolojik ağrılar yaşar korkardim bu sene tamamen fiziksel ağrılar yaşıyorum gerçek ve can yakan ağrılar.yoruldummmmmm

Karar Dönemi

O akşam acile gittik iğne yapıldı ağrı için eve geldik eşim bir saat masaj yaptı.sabah ağrı yok olmuştu.ama hala sol bacağıma yuklendigimde kalça içinde batma oluyor.bu yaşadığım ne bilmiyorum ve neden oldu.dudagimdaki yara hala var.baya geçti gibi ama.bugun seans günü saat 11 de.benim içim bir tuhaf.ilk gittiğim psikolog bu kişi ve ilk icimdeki çocukluğa dair hatırladığım acıları anlattığım kişi.maliyeti biraz fazla olacak ama ben bu defa karaliyim biseye başladım ve birakmicam.beni bu denli tedirgin eden şeyleri cozmeliyim.ogun ağrı yasadigimda çocuklarımın üzüntüsünü bu durumu onlara yansitmamayi basaricam.ben yuruyemedikce onlar kahroldu ağladı.agridan korkmamayi cesur olmayı ogrenicem.baslicam ve sonrasını getircem yenicem.

Karar Dönemi

Seans saaati yaklaştıkça aşırı anksiyete atağı yaşamaya başladım tranko attım ama tam sakinleyemedim.kalktim evi sildim yine sakinlesemedim.surekli bir huzursuzluk baş dönmesi iç bunaltisi yaşadım.seans başladı yine ayniydim.konustuk ağladım durumları konuştuk en son sakinlestirmeye çalıştı ama anlık sakinlestim.hala daha içim yatismiyor.halbuki ben bu yaşadığım süreci kaç defa kaç kişiye anlattım bilmiyorum.sayisiz defa onların ölümünü anlatmisimdir.ama bugün içim daralıyor.hala daha çok kötüyüm.seans biter bitmez regl oldum.belki bu sebeple içimin bu kalkmisligi ama yok yatismiyor içim asla.nefes egzersizi yaptıkça basım dahada donuyor.haftaya tekrar seans var.kararliyim devam edicem

Karar Dönemi

Çok tuhaf geçti dün okadar neden etkilendim bilmiyorum.ustumden tır geçmiş gibiydim.ataklar hep devam etti yatincaya kadar.en kötü baş dönmesi yigilcak gibi olmak falan.belki regl.olacagim için oldum bilmiyorum ama mahvetti beni.kalcamdaki ağrı hala arada girip çıkıyor hava buz gibi yine bugün yinede sabah yürüdük.sigara içerken içtikten sonra yine iç cekilmelerim kafa bulanikliklarim oluyor.biseyi yapmak bazen çok zor bazende kolay geliyor duramıyorum yerimde.surekli biseyler yapmak istiyorum.tuhaf bir bünyem var benim.ve ben bunun sebebini bilucam niyet ettim bilucam ve kendimi duzelticem kendime söz veriyorum

Sayfa 43/47 İlkİlk ... 33394041424344454647 SonSon