Alıntı Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir kısmımız böyle düşünüyor da tam tersini düşünenler de var.Ne acılar yaşıyor,ne aşamalardan geçiyor.Belki hayatının en kötüsü,onun için "bitti" dediği anlar oluyor.Ama öyle insanlar tanıyorum ki bunların silinmesini istemiyor.Çünkü hayata karşı savaştı ve güçlü olan insanlar var.
Ben de bir ara böyle düşünüyordum ama sonra etrafımda tersini düşünen insanları görünce bunu düşünmeyi bıraktım.Ben her şeye sil baştan adım atabilirim.Geçmişte olan oldu , onlardan güzel malzeme yaratıp kendimi daha da hayata karşı güçlendirmeliyim , ileriye devam edecek derece kendimi pozitif duygular beslemeliyim.Özellikle bu birkaç gün içinde benim düşüncelerim tam da bu yöne gelişti.Herkese saygı duyuyorum düşüncelerinde.Dilerim sen de ve birçok insan için de söylüyorum,hayatlarına yeni ve mutlu edecek kaynak gelsin.
güzel dileklerin için teşekkürler. dediklerinin aksini söylüyemem ama defalarca deneyipde kaybediyosak bi süre sonra yoruluyor insan.yinede pes etmek yok devam edicem yenik düşsemde tekrar tekrar ve tekrar denicem.