Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İnsanlar beni neden dışlıyor anlamıyorum

Karar Dönemi

Standart İnsanlar beni neden dışlıyor anlamıyorum

Bende normal insanlar gibi olmak istiyorum sürekli insanların imalı imalı kötü ve alaycı bakışlarından bıktım 23 yaşındayım hep dışlandım. hiç arkadaşımda yok olmadı. Bazen özgüvenim yerinde kendime güvenirim ama bzen yerle bir oluyor
    Konu Hamsterdamm tarafından (07-08-2020 Saat 08:46 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takmamaya çalışmaktan başka çaren yok. maalesef biraz farklı oldugun zaman insanlar dışlamaya ötekileştirmeye başlıyor yok illa cıvık olucaksın konuşcaksın vs vs
    Uzaklarda..

Karar Dönemi mr jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beni dışlamıyolar direk görünmezim

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı Hamsterdamm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende normal insanlar gibi olmak istiyorum sürekli insanların imalı imalı kötü ve alaycı bakışlarından bıktım 23 yaşındayım hep dışlandım. Dışarıda herkes tuhaf tuhaf bakıyo laf çaktıranlar oluyo hiç arkadaşımda yok olmadı. Bazen özgüvenim yerinde kendime güvenirim ama bzen yerle bir oluyor dışlandığım için hiçbir aktivite yapamıyorum asosyalim hayat bana çok zor tek derdim bu olsa keşke Allah belasını versin beni dışlayanların
    neden kendinde sorunu aramıyorsun? sen kendini bile farklı görüyorsun buda bir çeşit dışlamadır.İnsanlardan farklı olduğunu söylüyorsun.Sen olsan sıkıldığın bir insanın yanında kalır mıydın? kalabilirmiydin? belki senden sıkılıyorlar.Sen ne yapman gerek senden sıkılıyorlarsa bunun nedenini bulup kendini geliştirmen hep dert yanıyorsun ama hiç çözüm aramıyorsun.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden kendinde sorunu aramıyorsun? sen kendini bile farklı görüyorsun buda bir çeşit dışlamadır.İnsanlardan farklı olduğunu söylüyorsun.Sen olsan sıkıldığın bir insanın yanında kalır mıydın? kalabilirmiydin? belki senden sıkılıyorlar.Sen ne yapman gerek senden sıkılıyorlarsa bunun nedenini bulup kendini geliştirmen hep dert yanıyorsun ama hiç çözüm aramıyorsun.
    düzgün konuş ! farklı olmak suç mu? illa sürüye mi uyacağız?
    bu arada buda değil bu da...de bağlacı ayrı yazılır.kalabilirmiydin değil kalabilir miydin? mi soru eki ayrı yazılır.
    Konu ronsard tarafından (24-04-2017 Saat 06:44 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı mr jack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni dışlamıyolar direk görünmezim
    ahh keşke bende görünmez olsaydım hiç kimsenin olmadığı görmediği bir yerde yaşamak isterdim daha mutlu olurdum evden çıkmadığım gibi

Karar Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çevrem değil tanımadığım dışarıda herhangi insanlar. arkadaş çevrem yapsa çözüm bulurdum hatayı kendimde arardım.
    Konu Hamsterdamm tarafından (07-08-2020 Saat 08:50 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı ronsard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni de dışlıyorlar çok kafaya takma.unutma eğer ilahi adalet varsa herkes tek tek hesap verecek.kimsenin ahı kimseye kalmaz.o konuda rahat ol.dışlanmaya gelince aslında farkında olmadan biz onları dışlıyoruz belki de.iyi düşün.onlar senle gezmek istese gezer miydin? elbette seni anlayacak kafa dengi birileri vardır onları bul onlarla takıl.kötülerden seni dışlayanlardan da uzak dur.onları tanrıya havale et.insanlar çok bozuldu inan..eski güzel insanlar kalmadı.belki de bu yüzden yalnızız.yaşar kemalin dediği gibi o güzel insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.demirin tuncuna insanın pçine kaldık.

not:bizi dışlamalarının nedeni farklı olmamız, psikolojik sorunlu olmamız olabilir.
    not2:insanlar acımasızdır.düşene tekme vururlar.düşenin dostu olmaz.alışmalıyız buna.iyi insanlar azdır.
    Bana kötü bakana bende kötü bakıyorum bazen kendimi hiç ezdirmem ezmeye çalışan çok oluyo. insanlar bana anormalmişim farklıymışım gibi hissettiriyorlar . normal bir insanın gördüğü değeri ben kimseden görmedim daha herkes bana souk davranıyo ciddiye almıyo aile akraba değerlerimde yok olmadı hiç bağlarım yok yani anlıcağın . kendimi iyi ifade edemedim kimseye. kendi içime kapandım iyice özgüvenimi kaybettim kendi dünyamda yaşıyorum

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Hamsterdamm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kötü bakana bende kötü bakıyorum bazen kendimi hiç ezdirmem ezmeye çalışan çok oluyo. insanlar bana anormalmişim farklıymışım gibi hissettiriyorlar . normal bir insanın gördüğü değeri ben kimseden görmedim daha herkes bana souk davranıyo ciddiye almıyo aile akraba değerlerimde yok olmadı hiç bağlarım yok yani anlıcağın . kendimi iyi ifade edemedim kimseye. kendi içime kapandım iyice özgüvenimi kaybettim kendi dünyamda yaşıyorum
    kaybolursun.
    Uzaklarda..

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı ronsard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzgün konuş lan ! cahil bir toplumda farklı olmak suç mu? illa sürüye mi uyacağız?
    bu arada buda değil bu da...de bağlacı ayrı yazılır.kalabilirmiydin değil kalabilir miydin? mi soru eki ayrı yazılır.
    Bana dilbilgisi dersi vereceğine biraz ahlak dersi almani tavsiye ederim.lanli konuşma forum kurallarina da aykırı belirteyim.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Sayfa 1/2 12 SonSon