Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: çok uzun zamandır mutsuzum

Karar Dönemi

Standart çok uzun zamandır mutsuzum

Merhabalar ben archers.Çok uzun zamandır mutsuzum bir çok insanla dolaylı yoldan konuştum.Kendimi toparlayamıyorum açıkcası bu stigma yüzünden işede giremiyorum psikolojik baskılar arttı neden işsizsin neden kız arkadaşın yok niye evlenemiyorsun gibi sorular arttı artıyor.Keşke zevk alma olanağı olan işler yapsaydım aşk hayatım olsaydı aşkı doya doya yaşabilseydim.aslında çok berbat bir hayat yaşadım..herşey başında güzeldi ama sonu böyle kotu oluyor.Keşke harika kız arkadaşlarım olsaydı..derin arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilseydim.sevdim aslında hayatı insanları çokda şikayet edilecek bir durum yok kendimi yalnızlığa ittim..Herşeyi çok önemsedim ama olmadı yapamadım artık tükendiğimi hissediyorum..Keşke bir tıbbıyeli olsaydım tus sınavına hazırlanan derslerine çalışan ales yds sınavlarına giren yahut kampüste arkadaşlarıyla güzel vakitler geçiren biri olsaydım.Hani düşünüyorumda kendime haksızlık ediyormuyum biliyormuyum hiçbir iş yapamıyorum şimdilerde

Banned

engellilerin memur sınavı oluyor, girmiyor musun. bir çok arkadaşım memur oldu bu yolla . %40 engelli raporu aalınıyor.
    normal insanlar da işsiz, sevgilisiz, arkadaşsız yaşıyor ve acı içindeler. herkesin durumu kötü bu aralar.
    benim ömrüm hastanelerde geçti. en güzel yılların heba oldu. ama olsun aldırmıyorum. hayatın büyük bir esprisi yok. dostevk nin romanlarında da yalnız çıkmaz içinde insanlar var. her yerde var sadece biz değiliz ki. ben şu an elimdekilerle yetiniyorum, mutluluk diye bir şey yok benim için. hatta mutluhalimden rahatsız oluyorum.

peacelover
    Guest

ben vakti zamanında tıp fakültesini terk etmiştim ama daha 1. sınıfta
    davulun sesi uzaktan hoş gelir. komşunun tavuğu komşuya kaz görünür

peacelover
    Guest

Alıntı geray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engellilerin memur sınavı oluyor, girmiyor musun. bir çok arkadaşım memur oldu bu yolla . %40 engelli raporu aalınıyor.
    normal insanlar da işsiz, sevgilisiz, arkadaşsız yaşıyor ve acı içindeler. herkesin durumu kötü bu aralar.
    benim ömrüm hastanelerde geçti. en güzel yılların heba oldu. ama olsun aldırmıyorum. hayatın büyük bir esprisi yok. dostevk nin romanlarında da yalnız çıkmaz içinde insanlar var. her yerde var sadece biz değiliz ki. ben şu an elimdekilerle yetiniyorum, mutluluk diye bir şey yok benim için. hatta mutluhalimden rahatsız oluyorum.
    benim işim yok ama facebook listemde 900 küsur arkadaş var. yani arkadaş ihtiyacı face de karşılanabilir. arkadaşlık teklifini kabul eden birileri oluyo elbet.

Banned

Alıntı peacelover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim işim yok ama facebook listemde 900 küsur arkadaş var. yani arkadaş ihtiyacı face de karşılanabilir. arkadaşlık teklifini kabul eden birileri oluyo elbet.
    arkadaşlık zaman geçirmenin sosyallik aracı olarak kullanmanın ötesinde bir şeydir bence.

peacelover
    Guest

arkadaşlık zaman geçirmenin sosyallik aracı olarak kullanmanın ötesinde bir şeydir bence.
    seninle arkadaş olalım mı. seni face de eklerim.

Banned

bende aşşa yukarı sizin gibiyim bende bu yaşa geldim doğru düzgün bir iş bulamadım eş hiç bulamadım üniversiteyi btiremedim bu gidişle zor bitirecem gibi görünüyor arkadaş desen samimi olduğum 3 -5 kişi anca var hayat böye yani....

Banned

çıkarcısın sen istemez.

peacelover
    Guest

çıkarcısın sen istemez.
    doğru yav. senden hiç bişi kaçmıyo.

peacelover
    Guest

Alıntı nucleogenesis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de komşunun karısı komşuya kız görünür vardı. onu eklemeyi unutmuşsun. hatırlatiym.
    yok yav. ben bunu bilmiyordum. iyiymiş.

Sayfa 1/2 12 SonSon