3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sizce ilaca baslasam mi ?

Karar Dönemi

Standart Sizce ilaca baslasam mi ?

Simdi benim cinsel ve dini takintilarla basladi hersey lise 1 desek lise 2 nin yari doneminde film koptu desek 23 yasindayim o ilaclar hep uyutuyodu doktorlarin dedigi gibi zamnala yapmicak bole seyler dedi tam yilarca yapmaya devam etti hani yapmicakti diom sen kendin yapion dio ulan kendi kendime uyutabilir miyim ben kendimi ? 2010 dna beri ilac kullanmiyom ilacli halime gore takintilarim daha az ama sole bi durum var cok strealiyim spor salonuna gidiom her yeeimdem.kilo veriom kas yapiom gobek gitmiyo nette bi resim denk geldi kilo tipleri ve nedenler tam ilgili bolgeler strese denk geliyo suan takintilarim var ama hani yillarca bunlarla yasabildim en azindan daha az gelio ilacli halime gore toplum karsisinda ilaclarin etkisiyle laflara ve esprilere malzeme olmuyorum ilac icince okudugumu anlamiyorum simbi basimda askerlik gibi bi bela var onca borca gore borc kapatamadna askere gidersem cok kotu olucak en kestirmeden devlet memuru olayim diom ast subay askere gitmeden olmam lazim ama aciktan 2 yillik uni okuyom bitiremessem askere aliolar bitirip 4 yilliga tamamlarsam askerden 3 yil yirtiom benim bedava askerlik yapmadan ya duz memur olmam yada ast subay olmam lazim kiloluyum boyuma gore 10 kilo sporla ugrasmak istemiyom zaten ise yaramiyo anti icersem onlar zayiflatiyo ama okudugumu anlamiyom hu sefer okudugumu anlamassan kafama ders girmicek keske hic anti kullanmasaydim hic ilacsizken hersey dhaa guzeldi ilac kullanip birakinza zekam bile geriledi zor anliom kidkaca girdim ne bok yicemi bilmiom polis olamiom yastan dolayi olabilmem icin 4 yillik mezunu olmam lazim 27 yasina kadar ama 2 yilliktan bu sene mezun olursam 25 yasina kadar astsubay olabiliom simdi askerden once bitiremessem fabrikaya 2 3 ay calismaya gideim ama anti icersem hayattan beziom cabuk yoruluom ve uykum gelio gece vardiyalarina almazlar hatta anti iciom die isede almiolar zaten gebelde ise girerken gecmisimde onemli rahatsizlik gecirdin mi sorusuna hayir diom hep hu sekilde aylarca yipratici bos islerde asgari ucret gibi dandik paralara calistim sikisik oldugum zamanlarda bi akil verin bakam ne bok yiyim ?

dreamer8
    Guest

Yazının sonundaki "bok" kelimesi gereksiz olmuş.

Karar Dönemi

.............
    Konu E Life tarafından (29-03-2017 Saat 10:46 PM ) değiştirilmiştir.
    Hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağım yağmur ormanlarını yakmak istiyordum. Uzaya
    klorofluorokarbon gazları pompalayıp ozon tabakasında
    koca koca delikler açmak istiyordum.
    Dev tankerlerin boşaltma vanalarını açmak, açık denizlerdeki petrol kuyularının kapaklarını kaldırmak istiyordum. Yemeye paramın yetmediği bütün balıkları öldürmek, asla göremeyeceğim Fransız kumsallarını kirletmek istiyordum.

Bütün dünyanın dibe vurmasını istiyordum