Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Aşktan ümidinizi kesmeyin :)

dreamer8
    Guest

Alıntı güneş1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatım boyunca bu konuda hep seçici oldum öylesine bi insan hayatımda olacaksa hiç olmasın dedim yalnızlığı seçtim...Ama insan hisseder ya gördüğü zaman işte tamam der içinden ben bu insanla ömür geçirebilirim diye işte bende onu dedim...Umut ediyorum ki herşey çok daha güzel olur...
    Peki var mı öyle bir insan bana, varsa ne zaman gelecek ya da gelmesi için ben ne yapacağım, ne kadar dayanabileceğim sevgisizliğe? Neyin umuduyla yaşayım ben bu belirsizlikte. Tüm özlemlerimi soğutan, tüm acılarımı çekilir kılan ölüme şükürler olsun.

Karar Dönemi

Bir şeyi ne kadar ararsan ya da ne kadar beklersen o gelip seni bulmuyor ne yazık ki beklemediğin bir anda oluveriyor herşey en azından bana öyle oldu.
    Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki var mı öyle bir insan bana, varsa ne zaman gelecek ya da gelmesi için ben ne yapacağım, ne kadar dayanabileceğim sevgisizliğe? Neyin umuduyla yaşayım ben bu belirsizlikte. Tüm özlemlerimi soğutan, tüm acılarımı çekilir kılan ölüme şükürler olsun.
    Keşke SEN olmasaydın ben o zaman çok başka BEN olurdum..

dreamer8
    Guest

Alıntı güneş1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şeyi ne kadar ararsan ya da ne kadar beklersen o gelip seni bulmuyor ne yazık ki beklemediğin bir anda oluveriyor herşey en azından bana öyle oldu.
    Evet, insan neyi çok isterse onunla imtihan edilirmiş. Kaybettiğin bir eşyanın aramaktan vazgeçtiğin bir anda karşına çıkması gibi..Beklemek lazım belirsiz bir vuslatı. Halimize şükür. Biz de böyle sınanacağız demek ki. Herşey Haktan.

Karar Dönemi 301.83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aşk sadece senin karşındaki hakkında ne düşündüğün ve ne istediğinden ibarettir bence.Mucizevi bir duygu değildir aşk.Ventromedial çekirdeğin etkisizliğinden ibarettir.
    Ne hissettiğiniz,ne düşündüğünüzdür...

Karar Dönemi

son söylediğinizi açarsanız daha iyi cevaplayabilirim.
    Alıntı 301.83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk sadece senin karşındaki hakkında ne düşündüğün ve ne istediğinden ibarettir bence.Mucizevi bir duygu değildir aşk.Ventromedial çekirdeğin etkisizliğinden ibarettir.

Karar Dönemi 301.83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yani beynimiz bize oyun oynuyor demek istedim
    Ne hissettiğiniz,ne düşündüğünüzdür...

Karar Dönemi

Yni diyorsunuz ki aşk sevgi diye bir duygu yok o zaman bütün duyguları reddediyorsunuz öyle mi ?
    Alıntı 301.83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani beynimiz bize oyun oynuyor demek istedim

Karar Dönemi

Popilasyonun risksiz şekilde devamı için beyin merkezli gerçekleşen hormonal olaylar bütünü.

Karar Dönemi

Umarım, teşekkür ederim.Sevgiler
    Alıntı Taz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk, güzel bir duygu. Ben de birkaç sefer aşık oldum, insanı sizin de bahsettiğiniz gibi çok değişik bir ruh hali içine sokuyor, sanki bulutların üzerindesiniz. Umarım mutluluğunuz daim olur, sevgiler...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123