Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: eşcinsellik obsesyon mu değil mi?

Standart eşcinsellik obsesyon mu değil mi?

arkadaşlar cinselliğe çok fazla kafamı taktığım için doktora gittim,doktor bana obsesyon olarak söyledi rahatsızlığımı.çok büyük kaygı yaşıyorum eşcinsel olmakla alakalı,kendimi eve kapattım sırf uyarılmamak için ya da evde daha rahat ediyorum diyelim.bir yere gideceğim zaman 3 kere düşünüyorum acaba birşeyler hisseder miyim diye?kardeşimin yüzüne bile bakamaz oldum.beni sürekli çağıran bir arkadaşı aramıyorum.prozac kullanıyorum.nereye kadar böyle gidecek bilemiyorum.benim sorum bu obsesyon mudur yoksa ben gerçekten eşcinsel miyim? eşcinsel rüyalar görmeye başladım,yardım ederseniz çok teşekkür ederim.

Yigit
    Guest

*****değil.

Banned

Alıntı hamditaspinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cinselliğe çok fazla kafamı taktığım için doktora gittim,doktor bana obsesyon olarak söyledi rahatsızlığımı.çok büyük kaygı yaşıyorum eşcinsel olmakla alakalı,kendimi eve kapattım sırf uyarılmamak için ya da evde daha rahat ediyorum diyelim.bir yere gideceğim zaman 3 kere düşünüyorum acaba birşeyler hisseder miyim diye?kardeşimin yüzüne bile bakamaz oldum.beni sürekli çağıran bir arkadaşı aramıyorum.prozac kullanıyorum.nereye kadar böyle gidecek bilemiyorum.benim sorum bu obsesyon mudur yoksa ben gerçekten eşcinsel miyim? eşcinsel rüyalar görmeye başladım,yardım ederseniz çok teşekkür ederim.

eşcinsellik dün de bugün de cinsel bir tercihtir ve kişinin özel alanıdır. kimse kimseyi cinsel tercihi nedeniyle yargılayamaz, eleştiremez, buna hakkı yoktur. eşcinsellik doğal bir durumdur, haktır,özgürce yaşamakta fayda vardır.

eşcinsel değilsin takıntılısın sadece.eşcinsel olsaydın eşcinsellikten nefret etmezdin.çözümün basit düşünmeyeceksin sadece.mesela kendine de ki ben eşcinsel olsaydım bilirdim ayrıca eşcinsellik hoşuma giderdi.böylece düşünmekten vazgeçersin ve takıntın biter.o ilacı da at.sana bir yararı olmaz.para kazanmak için veriliyor onlar.

Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşcinsellik dün de bugün de cinsel bir tercihtir ve kişinin özel alanıdır. kimse kimseyi cinsel tercihi nedeniyle yargılayamaz, eleştiremez, buna hakkı yoktur. eşcinsellik doğal bir durumdur, haktır,özgürce yaşamakta fayda vardır.
    eşcinsellik doğal bir durum değildir. doğal bir durum olsaydı lut kavmi helak olmazdı.

Banned

Alıntı özgüvensiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşcinsellik doğal bir durum değildir. doğal bir durum olsaydı lut kavmi helak olmazdı.
    valla eğer lut kavmi helak olduysa bu yüzden, bütün türkiye nin de helak olması yakındır

türkiye' de yaşayanlar eşcinsel mi?

Banned
    Yer
    The other side

Ya şuna kalkıp "kişinin tercihidir" falan diosunuz ya...

Beyindeki alakalı hormon düzeyi ile ilgili bi anomali bu..yani bi sorun;tercih mercih deil...kişinin yaşadığı çevredeki tetikleyici unsurlar yaşaması ile birleşerek son halini alıor;hepsi bu...

bazı şeyler iyidir bazı şeyler kötüdür.insan aklıyla iyiyi kötüyü ayırır.bazıları iyiyi bazıları kötüyü tercih eder.kadının erkek için erkeğin kadın için olduğu bellidir.örneğin kömür yakacaktır kömürü yakacak olarak kullanmak iyidir.kömürden ev yapmak kötüdür çünkü kömür o iş için uygun değil.aynı şekilde bir erkeğin vajinayı tercih etmeyip anüsü tercih etmesi kötüdür.bir kadının penisi tercih etmeyip penise benzeyen sebze meyveyi kullanması kötüdür.bu kötü davranışların hormonla ilgisi yok.

Banned

Alıntı özgüvensiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiye' de yaşayanlar eşcinsel mi?
    % 80 i eşcinsel

Sayfa 1/2 12 SonSon