Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kendimi beğenemiyorum triplerdeyim arkadaşlar

Karar Dönemi

Standart Kendimi beğenemiyorum triplerdeyim arkadaşlar

etrafımdaki insanlar bana yakışıklı olduğumu söylerler, ama ben kendimi beğenemiyorum yıllardır böyle içim içimi yiyor

burnumun büyük olduğunu düşünüyorum ki öylede galiba yan profilimi hiç beğenmiyorum ses tonumdan nefret ediyorum. kişiliğimi hele hiç sevmiyorum bıktım usandım bazen insanı intihara sürüklüyor bu psikoloji

sizdede varmı böyle takıntılar? burnunuzu büyük görüyormusunuz bazen ayna karşısında yada kendinizi beğenmediğiniz oluyormu? ses tonunuzu vesaire bıktım ya

Banned
    Yer
    The other side

Sen bana burnunla sesini ver...

Ben de sana saçları...

Takas edelim rahatlayalım,ne dersin..?

Karar Dönemi

Alıntı Seçkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bana burnunla sesini ver...

Ben de sana saçları...

Takas edelim rahatlayalım,ne dersin..?
    hocam gerçekten böylemi düşünüyorsunuz?

Banned
    Yer
    The other side

Hani belki gülersin die söledim ama farkındayım;espri ile yumuşatılacak duygular deil.......öle deil mi..?

Başlıkta da sormuş olduğun gibi;evet bende de var..artık beni tanıyanlar "yine mi aynı şeyleri yazıosun lan yeter be" dicek noktaya geldiler belki ama,bende de saç takıntısı var işte napıcaksın...

Bunu yaşamayan bilemez..bu yüzden öncelikle seni ne kadar ii anlayabildiğime umarım inanmışsındır..

"Napıcaz bu durumu" dersen...yalan sölemiim;daha bulamadım cvbını...

Karar Dönemi

Hani belki gülersin die söledim ama farkındayım;espri ile yumuşatılacak duygular deil.......öle deil mi..?

Başlıkta da sormuş olduğun gibi;evet bende de var..artık beni tanıyanlar "yine mi aynı şeyleri yazıosun lan yeter be" dicek noktaya geldiler belki ama,bende de saç takıntısı var işte napıcaksın...

Bunu yaşamayan bilemez..bu yüzden öncelikle seni ne kadar ii anlayabildiğime umarım inanmışsındır..

"Napıcaz bu durumu" dersen...yalan sölemiim;daha bulamadım cvbını...
    bu takıntıların bende oluşmasının çoğu sebebi hoşlandığım kızların bana verdiği zararlar olduğunu düşünüyorum hocam, gerçekten çok zor bir durum. ne yapacağımı bilemiyorum,

ama en azından sizinde aynaya baktığınızda bazen burnunuzu büyük görüyormusunuz yada yan profilden bu benmiyim dediğiniz oluyormu?

Banned
    Yer
    The other side

Şimdi ne ben senin yerine tam olarak kendimi koyabilirim,ne de sen beni...evet rahatsızlık/takıntı aynı (dismorfofobi) fakat taktığımız bölgeler farklı...

Ben burnumu çok severim..ama muhtemelen sen de "benim de saçlarımla sorunum yok" diceksin...

Bi aralar aynaya bakmadan bu takıntıyı bünyeden atabilir miyim die bi girişimim olmuştu ama o lanet şeyin karşısına geçmeden deil kızla buluşmak gibi aktivitelere girmeyi,bakkala bile gidemezdim ekmek almak için..

Ki hala da üç aşşa beş yukarı böledir...bunun çaresi ne psikolojik destek/ilaç,ne de dermatolojik bi uygulama (ilerde estetik ameliyat gibi mesela)..çünkü çoğu zaman hasta tedavi sürecinden soraki halinin de eleştirilecek bi yanını keşfedior..

Hayat bizim başımızı yeterince ağır bi şekilde meşgul etmeye başlayınca,mecburen arka plana atıcaz ve yaşama odaklanıcaz..

Tabi bu mutlu bi yaşam çeşidi olmayacak..orası kesin...

Hoşlandığın kızların sana zarar vermesi kısmını anlayamadım..daha doğrusu detayları bilmediğim için yorumlayamıorum..

Karar Dönemi

Şimdi ne ben senin yerine tam olarak kendimi koyabilirim,ne de sen beni...evet rahatsızlık/takıntı aynı (dismorfofobi) fakat taktığımız bölgeler farklı...

Ben burnumu çok severim..ama muhtemelen sen de "benim de saçlarımla sorunum yok" diceksin...

Bi aralar aynaya bakmadan bu takıntıyı bünyeden atabilir miyim die bi girişimim olmuştu ama o lanet şeyin karşısına geçmeden deil kızla buluşmak gibi aktivitelere girmeyi,bakkala bile gidemezdim ekmek almak için..

Ki hala da üç aşşa beş yukarı böledir...bunun çaresi ne psikolojik destek/ilaç,ne de dermatolojik bi uygulama (ilerde estetik ameliyat gibi mesela)..çünkü çoğu zaman hasta tedavi sürecinden soraki halinin de eleştirilecek bi yanını keşfedior..

Hayat bizim başımızı yeterince ağır bi şekilde meşgul etmeye başlayınca,mecburen arka plana atıcaz ve yaşama odaklanıcaz..

Tabi bu mutlu bi yaşam çeşidi olmayacak..orası kesin...

Hoşlandığın kızların sana zarar vermesi kısmını anlayamadım..daha doğrusu detayları bilmediğim için yorumlayamıorum..

çok tecrübeli konuşuyorsunuz hocam belliki baya zamandır bu yollardan geçmişsiniz, net olarak kendimi tatmin edemesemde rahatlattı en azından teşekkür ederim.

Banned
    Yer
    The other side

Ben teşekkür ederim arkadaşım..fakat bahsettiğim "detay" kısmına girmediğine göre;kendine özel kalmasını istediğin noktalar var...

Sonradan fikir değiştirip açmaya karar verirsen,gelir okurum...kimbilir;belki benim de senin tecrübelerinden öğreneceğim şeyler çıkar...

İyi geceler...

Karar Dönemi

Hımmm evet... Buna cevap yazzmalıyım Bir bayan olarak benim de minicik bir burnum yok hatta bak ne anlatıcam ablamın yanına gttiğimde beni güzel bir yere götürdü orda bi kaç kişiyle tanıştım arkadaşlarından herneyse ve beni daha ilk göresiye senin burnun çok büyük gibi bi laf etti inan hiç rencide olmadım istesem yaptırabilirim ama aynı makineden çıkma kızlar gibi estetik estetik hiç tarzım değil..Ki bayanlar çok daha alıngan ve hassastır. Bak hatta bi tiyo vereyim eğer insanlar senin herhangi bi eksiğinle alay ederlerse sende hiç bozulma aynen onlar gibi gül eğlen onlar seni bozamadoğını farkedince hiç üzerinde durmayacaklar.. Şuda var seni beğenecek olan öyle beğenir ne yakışıklı insanlar var adam değil hal ve hareketleri itici itici ıyyy diyorum. Ama bazı insanlar var bu erkek ya da kız waav güzel ya da yakışıklı değil ama hal ve hareketleri sempatik tavırları çok daha ilgi çeker...Söylediklerim işe yarar mı blmiyorum ama içimde kalmasın dedim
    Keşke SEN olmasaydın ben o zaman çok başka BEN olurdum..

Karar Dönemi

Alıntı güneş1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hımmm evet... Buna cevap yazzmalıyım Bir bayan olarak benim de minicik bir burnum yok hatta bak ne anlatıcam ablamın yanına gttiğimde beni güzel bir yere götürdü orda bi kaç kişiyle tanıştım arkadaşlarından herneyse ve beni daha ilk göresiye senin burnun çok büyük gibi bi laf etti inan hiç rencide olmadım istesem yaptırabilirim ama aynı makineden çıkma kızlar gibi estetik estetik hiç tarzım değil..Ki bayanlar çok daha alıngan ve hassastır. Bak hatta bi tiyo vereyim eğer insanlar senin herhangi bi eksiğinle alay ederlerse sende hiç bozulma aynen onlar gibi gül eğlen onlar seni bozamadoğını farkedince hiç üzerinde durmayacaklar.. Şuda var seni beğenecek olan öyle beğenir ne yakışıklı insanlar var adam değil hal ve hareketleri itici itici ıyyy diyorum. Ama bazı insanlar var bu erkek ya da kız waav güzel ya da yakışıklı değil ama hal ve hareketleri sempatik tavırları çok daha ilgi çeker...Söylediklerim işe yarar mı blmiyorum ama içimde kalmasın dedim
    Bir bayanın görüşünü duymam çok rahatlattı beni gerçekten zahmet edip yazdığınız için teşekkür ederim haklısınız bayanlar daha çok hassastır kişilik olarak sessiz ve ciddi bir insan olduğum için kızlarla aram hiç yok

Sayfa 1/2 12 SonSon