7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: cehennem cukuru gibi hayat

Standart cehennem cukuru gibi hayat

hep ayni dongu.aslolan mutsuzluk ve anlamsizlik gibi.bunlara vaktimiz yoksa cok sansliuyiz.sevdigim insani mutsuz kisiligim yuzunden kaybedecegim. surekli ayda bir mezardan cikmis gibi geliyor sesim. o ne kadar dayanir ki buna. hadi onu bosverelim ey ahali bu hayatta yasamak icin onun sevgisonden baska bir sey yok mu. ben kor muyum. midem bulaniyor bu hayattan. cok yalniz ve mutsuxum. yasamak bana oyle bos geliyor ki anlatamam

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kimisi için hayat kaynağı ve sebebi, birini sevip karşılık bulmakken, siz bununlada yetinemiyorsanız.
    Ya ilginiz bitti, yada yaşadıklarınız -yaşayamadıklarınız hevesinizi kursağınızda bıraktı..

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Sevdadandir biraz serbest bırak kendini inanılmaz hırpalıyorsun kendini. Bagimlilik düzeyinde senin. Sakinles ve biraz sakin olaylara yaklaş. Seni seven biri ise asla birakmaz sen onu bıraksan dahi, korkma okadar.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

dreamer8
    Guest

Zaten pamuk ipliğine bağlı olan hayatını, sevgisi bile belirsiz birine endeksleyerek iyice zayıflatıyorsun. Hayatı mide bulandırıcı olarak değerlendirmekte son derece haklısın. Çünkü gerçekten öyle ve hepimiz aynı hissediyoruz. Bir tatilde değil, bir sınavdayız. İstemesek de bu ömrü geçirmeye mecburuz. Daha az isyan, daha az kul hakkı, daha az hata osun hedefin. Yaşama dair pek bir beklentim, hedefim yok. Yaşamayı sevmiyorum, sevilecek bir tarafı olduğunu da sanmıyorum.
    Alıntı sevdadandır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep ayni dongu.aslolan mutsuzluk ve anlamsizlik gibi.bunlara vaktimiz yoksa cok sansliuyiz.sevdigim insani mutsuz kisiligim yuzunden kaybedecegim. surekli ayda bir mezardan cikmis gibi geliyor sesim. o ne kadar dayanir ki buna. hadi onu bosverelim ey ahali bu hayatta yasamak icin onun sevgisonden baska bir sey yok mu. ben kor muyum. midem bulaniyor bu hayattan. cok yalniz ve mutsuxum. yasamak bana oyle bos geliyor ki anlatamam

ilişkimde sevilmemmek gibi bir durum yok ama ben hal ve tavırlarımla geleceği görüyorum. kim sürekli mutsuz biri ie dayanır ki. ben aslında istediğim şeyleyim ama ne tadını çıkarabiliyorum bi şeyin ne de içimdeki bu ne kadar gülersen gül her şeyin sonunda yaşanıp öleceksin , her şey aynı döngüsünü kıramıyorum. bana sanki mucize gerek hayatın beni şaşırtıtması için. bu mutsuzuğumu bi tek yoğun ve çalışıyorken unutuyorum. ama hadi diyelim yaşlandım ve artık bi şey yapamıyorum o zman şu genç halimden kat kat bedbaht olacağım yaşlanan vucuduma içimde kalan yaşanmamışlıklara bakarak. belki de çok erken bunları düşünmek için ama asıl problem bu işte ben hep olumsuz tarafından bakıyorum. yanlış düşünce mi gerçekci mi bakıyorum bilmiyorum ama bunu değiştiremiyorum.doktora gidiyorum ama gittiğim doktorları ikna edici bulmamıştım gerçi en son gideli üç seneyi geçti. gerçekten hiçbir şeyden zevk alamıyorum. bu yetmez miş gibi bir zamanlar sevmediğim erkek arkadaşımı şimdi saplantı haline getirdim. ve ona da söyledim kendimden nefret ediyorum bu hallerimi gördüğün için. . ne yapacağım bilmiyorum kendimi sağa sola atıyorum öylece evin içinde .hattımı kırdım güçlü durmak için. saplantımı yenmek için hemen bana ulaştı ertesi gün .

dreamer8
    Guest

İnsan yeni bir aşkla tanışmadan eski aşkın izlerini üzerinden atamıyor. sana keşke 3 sene sonraki hayatın gösterilebilseydi. İşte gösteriyorum, işte sunuyorum sana. Şu an, mazisinde yaşadığın, sevgi açlığını doldurduğun, kendisiyle teselli bulduğun, bir miktar alışkanlık olarak algıladığın, bana göre basit ve sıradan bir ilişki olan bu çıkmazsın, bir iki sene sonra hiçbir önemi kalmayacak. İnsan olarak hatamız nerede biliyor musun? Acıları yaşadığımız anda hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyor ve gereken dersi çıkarmaktansa isyan ediyor, dağılıyoruz. Öğrenmeliyiz ki artık, bu hayat verdiği her güzel şeyi aniden ve gerekçesiz olarak elimizden alabilecek şekilde dizayn edilmiş. Bel bağlamamalısın. Tek insan yaşamımızın odağı olmamalı, ilgi alanlarımız ve sosyal çevremiz bölünmeli, dallara ayrılmalı. Aşk acısını, önlenebilir iş kazalarına benzetiyorum.

Cahillik Dönemi gülfem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yapamadiklariniz neler peki ? icinizde kalanlar...