arkadaşlar merhaba
bundan 3 sene önce ilk panik atağımı geçirdim.ve sonrasına devam eden ataklar benim hayatımı tamamen mahvetti.bir sene sonrasında ben artık atak falan geçirmedim.ama aklımda ve fikrimde sadece ve sadece kalbim vardı.kalbe iyi gelecek yiyecekler kalbe iyi gelen içecekler.kalbe iyi gelen herşey...defalarca kalp doktoru vs vs ama kalbimde bir rahatsızlık yok.bundan gittiğim onca doktor esnasında kesin bilgim var.

şimdi mesele şu;
geçenlerde yuksek bir goğüs ağrısı ve sırt ağrısı yaşadım.fakat çok yuksekti.aciller üniversiteler bişey olmadıgı kas sistemiyle alakalı olacğaını söylediler.sonradan anladım ki üşütmüşüm ve ağrı girmiş göğsüme ve sırtıma.tahmınımce.çünki akabinde acayip bir grip yaşadım.

Velhasıl bundan sonra;
bir ay aklıma dahi gelmedi.
geçenlerde bayram için memlekete gittim.geri döneceğim gunun gecesi.acayip bir olay oldu.birden bir endişe kaydı girdi.panik atak geçirirkenki kaygı endişeydi..öyle çarpıntılar vs yasamadım.
ama göğsümde karıncalanmalarla beraber acayip bir endişe hali.sebepsiz.oğlum sakin ol diyorum yok
feci ağrılar ve sırtta yanmalar basladı.bugun 4.günü ve neredeyse bir an olsun dinmeden devam ediyor.sadece uyku öncesınde ve sonrasında rahatım birazcık..
göğsümde ve sırtımda ağrılar ve yanmalar
ağızdan gaz çıkarma isteği...
kalpte çarpıntı yok.yani hızlı değil.

birde bende kalbimi dinlediğimde acayip irkintiler yasıyorum.aslında butun sorunumda bu.buna benzer bişeyler yasayan arkadaslarla konusmak istiyorum sadece....lütfen herkes yazabılır..