Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna çok sevindim .İnsan ideallerinden çok buyuk bir zorunluluk yoksa vazgeçmemeli .Sevdigin bir işi yaptığın surece mutlu olursun ,yoksa sevmediğin bir işte çalışmak sadece ekonomik hayatını sürdürmekten başka bir şey kazandırmaz sana .

Duşledigin yolda devam et ,tum kalbimle başarılar dilerim .
Tüm tercih dönemi öğrencilerine söylediğim şeylerdi bunlar, psikolojinin her dalı ilgimi çekse de benim için adlinin yeri ayrıdır.
Teşekkürler
Alıntı protagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kimi zaman etraftan duyulanlar, karşılaştığımız olumsuz deneyimli kişilerin yorumları, eleştiriler bizleri yapmak istediğimiz, denemek istediğimiz şeylere karşı olumsuz etkileyebiliyor. Bunu ben de çok kez yaşadım. Ama kendim bizzat denediğim de öyle olmadığını gördüğüm ama söylendiği kadar zevkli ya da etkin olmadığını da gördüğüm deneyimlerim oldu. Bu her insanın aradığı şeylere, beklediği değerlere, kurduğu hayallere göre,aradığı niteliğe, algısına göre değişebiliyor. O nedenle aslında bizzat araştırmak ya da denemek, yaşayarak öğrenmek bize en uygun olanı bulmada sanırım en iyi yol. Tabi bu bize anlatılanları yok saymak değil, onlardan dersleri çıkarıp, öğrenerek daha hazırlıklı ve temkinli olmak belki de. Senin adına sevindim, başarılar dilerim
Çalışmaya gönüllü olduğum için o kadar mutluyum ki gerçekten.
Teşekkürler