Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tekrar hastaneye yatış ve izin

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Tekrar hastaneye yatış ve izin

17 gündür hastanedeyim bugün izin aldım pazartesi tekrar yatacağım.

İlaçlarımı düzgün aldığım halde ilk kez hastalandım. Psikotik bir çok şey düşündüm hatta forumun bazı üyelerinin özel bir yazı sitili bir şekilde cümlelerden 2. bir anlam çıkararak anlaştıklarına kadar vardı. Tv den alınganlık oynadığım online oyunda hezeyanlar takip etti. Atvdeki uçtuğunu idda eden adam geliyor aklıma, sabahın beşinde Allah diye şafi bağırıyorum ve hastaneye yatıyorum.

Kendinize iyi bakın.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

kendine çok iyi bak. sağlıkla seni bekliyor olacağız burda
    En karanlık gece bile sona erer ve güneş tekrar doğar, Herkesin günü bir diğerinden daha aydın olması dileğiyle..

abuzettin
    Guest

En kısa zamanda toparlaman dileğiyle.

Banned
    Yer
    utopia

Gecmis olsun Osmangazi.Umarim en kisa zamanda sagligina kavusursun.

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun, sende kendine iyi bak, seni daha iyi görmek dileğiyle..
    HAYALPEREST

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 gündür hastanedeyim bugün izin aldım pazartesi tekrar yatacağım.

İlaçlarımı düzgün aldığım halde ilk kez hastalandım. Psikotik bir çok şey düşündüm hatta forumun bazı üyelerinin özel bir yazı sitili bir şekilde cümlelerden 2. bir anlam çıkararak anlaştıklarına kadar vardı. Tv den alınganlık oynadığım online oyunda hezeyanlar takip etti. Atvdeki uçtuğunu idda eden adam geliyor aklıma, sabahın beşinde Allah diye şafi bağırıyorum ve hastaneye yatıyorum.

Kendinize iyi bakın.
    geçmiş olsun osmangazi...rabbim şifa versin ...ben senin yazdıklarından manik atak geçirdiğini anladım .çünkü benim konuma bişeyler yazmışsın ama ben hiçbişey anlamadım...tahmin ettim hastaneye yattığını ...mevsim geçişleri olduğu için hastalığın hassaslaştı herhalde .çünkü eşimden biliyorum bu havalar hiç iyi değil bipolar olanlara ..biran önce sağlığına kavuşup aramıza dönmen dileğiyle...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun ,Osmangazi .En kısa zamanda aramıza dönmen dileğiyle .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

protagonist
    Guest

Geçmiş olsun Osmangazi, acil şifalar..

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Az önce hastaneden tamamen taburcu olup eve geldim, toplamda 22 günlük yatışım gerçekleşti .

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar, çok sağolun.

Hastaneye yatmadan 2 gün önce bir profesöre de gitmiştik. Bana çok dikkatli olduğumu ve bipoların çoşku çökkünlük haricin de bir de atipik dönemi olduğunu söylemişti. Söylediklerine tepki vermeyince beni karanlık bir odaya geçirdi. Karanlıktan rahatsız olduğumu söyleyince kapıyı açtı. Sorular soruyor bense yarı baygın bir halde cevaplar verirken hastalığımın ilk yılından bahsederken buldum kendimi. Ara ara da cevap vermeye zorlanırken beynimde acı da hissettim.

Hastanede benle ilgilenen doktorum bunun önceki ataklara benzemediğini söyledi. Ben de bu ne diye sormadım...
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce hastaneden tamamen taburcu olup eve geldim, toplamda 22 günlük yatışım gerçekleşti .

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar, çok sağolun.

Hastaneye yatmadan 2 gün önce bir profesöre de gitmiştik. Bana çok dikkatli olduğumu ve bipoların çoşku çökkünlük haricin de bir de atipik dönemi olduğunu söylemişti. Söylediklerine tepki vermeyince beni karanlık bir odaya geçirdi. Karanlıktan rahatsız olduğumu söyleyince kapıyı açtı. Sorular soruyor bense yarı baygın bir halde cevaplar verirken hastalığımın ilk yılından bahsederken buldum kendimi. Ara ara da cevap vermeye zorlanırken beynimde acı da hissettim.

Hastanede benle ilgilenen doktorum bunun önceki ataklara benzemediğini söyledi. Ben de bu ne diye sormadım...
    SLM osmangazi geçmiş olsun yeniden aramızda olman ne güzel....doktorun doğru söylemiş bipolar hakkında çok bilinçlisin ....önceki ataklarına benzemediğini söylemiş ...yani nasıldı ...bende eşimle konuştum hastanenin teşhisini sordum doktorlar psikoz demiş...benimde kafam karıştı 10 yıldır bipolar olan kişi psikoz olabilirmi diye ...

Sayfa 1/2 12 SonSon