Sayfa 7/11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon
109 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Niçin burdasın tam olarak?

Ben bu tarifsiz sıkıntıyı yalnızca kendimin yaşadığını sanırdım. Her içim sıkılıyor diyene kendimi anlatır "böyle hissediyorsun değil mi" diye sorar "yok canım ne alaka o kadar da değil" cevabıyla karşı karşıya kalınca kendimi daha bi yalnız hissederdim. Aynı şeyleri yaşayan insanları görmek beni bir nebze rahatlattı. Şu anlamda. Demek ki yalnız değilim. Ayrıca 1 yıl tedavi gördüm bu konuda bir iki tecrübem ve anım var elbette bunları burada paylaşabileceğimi düşündüm.
    Çekme üç beş günlük dünyaya esef!
    Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık!
    /Necip'im

Çıraklık Dönemi

öyle klavyeye basıyodum buraya gelmişim

Karar Dönemi Vilas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

bipolar arkadaşlarımla tanışmak içindi ama kimsecikler yok anlaşılan ))))

Karar Dönemi Makarov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

doktorların para tuzagı oldugunu düşünüp fikir almak için ve benim durumumda olanlara yardım edebilirsem edeceğim : )

Karar Dönemi

Ben en yakin arkadasimin abisine asik oldum 18 yasima kadar erkeklerle hicbir munasebetim olmadi ama o kisiden cok hoslandim benden 6 yas buyuk ve arkadasim ve onun annesi onunla olmam icin desteklediler bende soyleyemedim ondan hoslandigimi cunku onun rus bir kiz arkadasi var unv den beri birlikteler kiz turkiyeye gelip gidiyo beraber kalmislar birkac kez annesi ogluna bu rus la evlenmek istiyomusun diye sormus oda bilmiyorum demis anneside o kizi istemiyor ve suan ben en yakin arkadasimla sacma bir konu yuzunden kusum iki aydir konusmuyorum ne yapicam bilmiyorum arkadasimi ozledim ve abisinide bana yardimci olun bunu kimseye soyleyemiyorum burada yazmak istedim cevap verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler
    Rus kiz cok cirkin gercekten ben ruslari guzel bilirdim bu cocuk onu nasil begendi merak ediyorum )

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı monarossal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben en yakin arkadasimin abisine asik oldum 18 yasima kadar erkeklerle hicbir munasebetim olmadi ama o kisiden cok hoslandim benden 6 yas buyuk ve arkadasim ve onun annesi onunla olmam icin desteklediler bende soyleyemedim ondan hoslandigimi cunku onun rus bir kiz arkadasi var unv den beri birlikteler kiz turkiyeye gelip gidiyo beraber kalmislar birkac kez annesi ogluna bu rus la evlenmek istiyomusun diye sormus oda bilmiyorum demis anneside o kizi istemiyor ve suan ben en yakin arkadasimla sacma bir konu yuzunden kusum iki aydir konusmuyorum ne yapicam bilmiyorum arkadasimi ozledim ve abisinide bana yardimci olun bunu kimseye soyleyemiyorum burada yazmak istedim cevap verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler
    Rus kiz cok cirkin gercekten ben ruslari guzel bilirdim bu cocuk onu nasil begendi merak ediyorum )
    bence bir kız olarak daha ağırdan sat kendini. öyle çocuk sana teklif ederse yakın olursa sen de karşılık ver. aksi durumda ona yanaşan sen olunca bir tuhaf olur. artık annesi istiyor devri de kapandi diye düşünüyorum. nasip kismete inanirmisin bilmiyorum ama biraz akisina bırak hayatın. :-) bunu yapmak zor ama öyle olmali aslında.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bir kız olarak daha ağırdan sat kendini. öyle çocuk sana teklif ederse yakın olursa sen de karşılık ver. aksi durumda ona yanaşan sen olunca bir tuhaf olur. artık annesi istiyor devri de kapandi diye düşünüyorum. nasip kismete inanirmisin bilmiyorum ama biraz akisina bırak hayatın. :-) bunu yapmak zor ama öyle olmali aslında.
    Bende oyle yapiyorum sevdigim kisi annesine cok duskun anneside beni kendi kizi gibi seviyor tesekkurler yorumunuz icin

Karar Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende oyle yapiyorum sevdigim kisi annesine cok duskun anneside beni kendi kizi gibi seviyor tesekkurler yorumunuz icin

Karar Dönemi

Konuşmak paylaşmak icin

Banned

buradayım işte
    Konu deep_sky_blue tarafından (30-04-2015 Saat 05:40 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 34567891011 SonSon