4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: paylacolar

Karar Dönemi

Standart paylacolar

Doksanli yillarin sonlarinda hizmet sektorune hizli bir giris yapmis olan palyanco hizmetleri, sadece animasyon uzerine faaliyet gostermis ve donemin hayal kahramanlarinin kostumleri ile cocuklarin animator taleplerini yerine getirmislerdir. Palyaco fiyatlari, kisinin calisacagi mesai saatlerine ve hizmet vermek adina gidecegi varis noktasinin uzakligina gore degismektedir. Yillar gectikce musterilerinin talepleri dogrultusunda urun yelpazesini genisleten, musterilerinin farkli taleplerine de cevap verebilecek nitelige sahip olan doksanli yillarin palyanco ajanslari, hizmetlerine dogum gunu suslemeleri, sihirbaz hizmetleri ve balon susleme kategorilerini de eklemis ve gunumuze dek bu yelpazeyi surekli genisleten bir yapiya sahip olmayi basarmislardir. Bugun musteri portfoylerinde bulunan herhangi bir kimsenin yapacak oldugu acilis organizasyonunda cozum ortakligi yapacak statuye erismis olan ajansimiz, acilis suslemeleri, ucgen bayrak susleme ve palyaco kiralama gibi hizmetleri, acilisi yapilacak olan isyeri icin temin edebilmektedir. Acilis disinda yine farkli bir musterimizin yaz aylarinda yapmayi planladigi sunnet organizasyonu icin sunnet tahti, sunnet tahtirevani, yeniceri hizmetleri ve pamuk sekerci, patlamis misirci gibi hizmetleri kendi kadrosunda bulunduran ajansimiz, tum musterilerini memnun etmek adina bu tur organizasyon ihtiyaclarina da cevap verebilmektedir. Acildigi gunden beri surekli olarak organizasyonunu yaptigimiz dogum gunleri, bizler icin cok ozel ihtimam gosterdigimiz bir hizmet dalidir. Yillar gectikce konsepte uygun dogum gunleri duzenlemeye baslayan ajansimiz, spiderman, batman, benten, Supermen, pamuk prenses temali yas gunu organizasyonlarinda hem animator hususunda hem de kullanilacak materyallerin bu konseptte hazirlanmasi icin calismalar yapabilmektedir. Fakat gunumuzde hala cok fazla talep goren dogum gunu palyaco, gerek cilginligi ile gerekse de rahat hareketleri ile cocuklarimizin ilgi odagi olmaya devam etmektedir

Banned
    Yer
    The other side

........yani?

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Palyaçolar hakkında çok daha fazla bilgi verminizi arzu ederiz .
    Ne zaman ortaya çıkmış ,neden ortaya çıkmış ,gunumuze kadar geçirdigi evreler ve insan psikolojisine olan etkileri hakkında daha doyurucu bilgiler aktarırsanız çok seviniriz .

Yoksa kuru kuruya ,sadece reklamınızı yapmak için zemin hazırlanmanız pek hoş olmaz ,sitemize makul ücretle reklam verebilirsiniz .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi

adam reklam atıp kaçmış sanki