2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: dogum gunu surprizleri

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Karar Dönemi

Standart dogum gunu surprizleri

Hepimiz cocuklarimizdan hemen her yerde bahsederken onlara dair soz ettiklerimizde mutlaka yarim kalan bir seyler var olacaktir. Stresli is yasamlarinin icinde calisarak gunu bitirmeye hevesli halde evlerinde donen tum babalarin yorgunlugunu alan ve onlara zorlu is gunlerini unutturan en ozel varliklari cocuklaridir. Onlarin dogum gunu organizasyonuhangi yasta olurlarsa olsunlar de biz aileleri icin ilk gunku degeri tasir. Kac yasina girerlerse girerlerse girsinler gozumuzde bir cocuk olarak kalmaya devam edeceklerdir. Sevginizin, sevdiklerinize ozel gunlerde daha farkli hissettirilmesi amaciyla kurulan ajanslar yas gunlerinizde sizlere dolu dolu yas gunu konseptleri ile hizmet vermektedir. Pek cok etkinligi bunyesine dâhil eden ajanslar sizlere ozle gunlerinizde dilediginiz hizmeti sunmaktadir. Hizmetlerimizden ornek verecek olursak, sihirbaz, kukla gosterimi ve pinyata gibi etkinliklerdir. Palyaco kiralama ise tum bu hizmetlerimiz arasinda en sik talep edilen ve cocuklarimizin en cok ilgisini ceken aktivitedir. Palyacolar cocuklari hem eglendirir hem sevindirirken yetiskinler de kendi aralarinda bu eglenceye uzaktan dahil olarak hosca vakit gecirirler. Dogum gunu kutlamalarinda palyaco, sihirbaz ve pinyata haricinde dogum gunu icin ozel tasarlanacak suslemeler de talep edebilirsiniz. Susleme hizmetleri de ajanslarca belirlenen fiyatlara tabi olmaktadir. Bir animator ustasi olan palyacolarimiz da dogum gunlerinizde dilerseniz sizlerle birlikte olmak uzere goreve hazir olarak beklemektedirler. Masal kahramanlari ve palyacolar farkli fiyatlandirilmistir. Buna ragmen yapilan cocuk animasyonu gosterisi ise standarttir. Yuz boyamalari, sosis balonlardan olusan cesitli sekillerdeki balonlar ve yas gruplarina gore oynatilan oyunlar sabit bir standardi kapamaktadir. Yas gunu kutlamalari, dugun, nisan ve sunnet torenleri gibi tum ozel gecelerinizde ajans olarak on yildan fazladir sizlere verdigimiz bu onurlu hizmetten dolayi mutluluk duyuyor ve sizlere sonsuz tesekkurler ederiz.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böylesine onurlu bir hizmet veren sizlerin reklamınızı yapmak mevcut pastadan daha fazla pay kapmaya çalışmak için buralara kadar gelip kendinizi tanıtmaya çabalamanıza çok uzuldum .
    Sitelere uye olup ,açılan başlıklara sadece " paylaşım için teşekkurler " yazarak ilgi çekmeye çalışmak tam tersi daha çok iticilige neden olur .
    Siteye vereceginiz reklam bu yazılardan çok daha etkili olucak ,hem de çok daha fazla ilgi çekicektir .

Oysa çok daha çekici bir kaç reklamla mevcut kitleye daha kolay ulaşmanız mumkun .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN