5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gülemiyorum :(

Karar Dönemi

Standart Gülemiyorum :(

merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var.ben örneğin komik bir olay anlatılıyor toplu bir sohbette vs. gülerken bir anda yüz kaslarım düşüyor içim gülmek istiyor ama dışardan yüzüm asılıyor hatta konuşamıyorum bile bir anda oluyor bu nedir sorunum insan içine çıkamaz oldum bu yüzden

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Aramıza hoş geldiniz.
    Bu konuda doktora danışmanız daha iyi olur. Öncelikle bir teşhis koyulmalı neden olduğuna dair. Bizim diyebileceklerimiz"kendini sıkma, komik film izle, daha az kalabalık ortamlarda takıl vs. vs." gibi öneriler olabilir. Belki sizin durumunuzu yaşamış bir üye varsa yardımcı olabilir.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

Hocam ben yıllardır stund up vs. tarzı klipleri çok izler,çok gülerdim.fakat son bir yıldır böyle durum.

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Jaguar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var.ben örneğin komik bir olay anlatılıyor toplu bir sohbette vs. gülerken bir anda yüz kaslarım düşüyor içim gülmek istiyor ama dışardan yüzüm asılıyor hatta konuşamıyorum bile bir anda oluyor bu nedir sorunum insan içine çıkamaz oldum bu yüzden
    Kendinizi şartlandırmışsınız gibi geldi bana nedense sanki biraz kendiniz o esnada otomatik geriliyorsunuz ....
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Karar Dönemi

aynı durum bende de var maalesef. açıkçası ben şuan dertlerimi her zamankinden daha fazla kafaya taktığım, hayattan zevk alamadığım bir dönemdeyim. öyle ki komedi filminde bile ağlıycak bir şey buluyorum ki ben en dramatik filmlerde bile ağlamayan bir insandım. fazla sosyal olmama durumu ve biraz da çekingenlik eklenince bende bu sorunlar kaçınılmaz oluyor ama sizde de durum böyle midir bilmiyorum.