Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Karanlıktan Haykırışlar

Kızıl Kurt
    Guest

ben de doktora gittim bana göre hiç bir işe yaramıyor .aklının içindeki kalıplaşmış kuralları yık yeter .gerisini zorlaya zorlaya götürürsün

Karar Dönemi

Selam dostum senin sorunun ne biliyor musun... ?

"Sen delisin" desem yalan olur senin içinde başka bir sorun delilik kavramını bir yorgan gibi üzerine örtmüş içerler de bir yerde seni içten içe çürüten başka bir şey var bu öyle bir şey ki seni deli ediyor aklınla oynuyor sana saçma fikirler sunuyor neyin doğru ne yin yanlış olduğunu sana o söylüyor ama bu "şey" 'in bir hassas noktası var eğer onun huyuna gidersen senden sıkılır ve artık seninle konuşmamaya başlar senin yaptıklarını engellemekten çok sana yardım eder ve mutlu son...

Sence"şey" kim olabilir...

Karar Dönemi

Bence o şeyi kendim yarattım gibime geliyor dediğim gibi herşeye kendimi inandırabiliyorum doğru yada yalan oluğunu bile bile sanırım o içimdeki ikinci şahısın elinde benim zincirlerim var.Ve zincirleri kendi elime alabilsem işte e büyük sorunum kendimi kontrol edememem daha doğrusu nasıl yapacağımı bilememem hayatta herşeye üşenirim sadece düşünürüm ama hiçbir zaman uygulama aşamasına gelemem.Çok değişmeyi denedim ama her seferinde yine kendim oldum, değişemiyorum kendime başka şeyler katamıyorum, ben yine aynı kalıyorum .

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı goffee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlattıklarından anladıgım kadarıyla kendine saygı göstermek sevmekle, kendini övmeyi birbirine karıştırıyorsun.
    Her insan kendini sevmek kendine saygı göstermek zorundadır.
    Cevap yazacaktım yine goffenin yazısı beni benden aldı.Hele son cümlesi bir insan için ekmek gibi su gibidir.Ne olursa olsun bende bunu başarabildiğim zamanlarda aşamayacağım hiçbir engel kalmıyor.Başaramadığım zamanlardaysa ki bu çoğunlukla dibe vurduğum ve negatif düşündüğüm saplantılı zamanlarımda insanlar bundan faydalanmasını çok iyi biliyorlar.Kendimizi sevelim tanıyalım,aşağılamayalım.Saygı duyalım, duyuralım.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Kızıl Kurt
    Guest

çok kaba mı konuştum.beraber olmak isteyenlere seve seve katılırım.yardımcı olmaya çalışırım.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12