Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nasıl rahatlarsınız??

Karar Dönemi

Standart Nasıl rahatlarsınız??

Ben çok canım sıkıldığında; arabaya binerim ve müziğin sesini alabildiğine açıp, bağırıp çağırıp şarkı söyleyerek şehirden uzaklaşırım. Bi süre sonra kafamın gerçekten boşaldığını hissederim. Genelde 50-60 km. sonra rahatlamış hissederim kendimi. (Bu konuda rekorum 400 km. dir. Yaklaşık 350 km. ağlayarak gitmiştim. Büyük bi depresyondan kurtarmıştı beni..)

Siz nasıl rahatlarsınız??

Karar Dönemi ivankov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ayseglk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    votka-redbull her derde deva
    Alkol zaten sağlığa zararlı birde ne olduğu belli olmayan enerji içeceklerinin içine katarak metobolizmayı zorlamayın derim. Benim önerim vişne suyu +votka.

Karar Dönemi ivankov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu arada ben tur arkadaşlarımla bisiklet turları ama sıradan değil (90-130) turları zaman zaman kamplı bisiklet turları. Doğa sporları kulüpleriyle doğa yürüyüşlerine katılarak, zaman zaman tenis alıştırmaları yaparak ve kalan zamanda pc başında malum sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarımla iletişim kurup kaliteli paylaşımları takip ederek yeterince rahatlıyorum..

küfrederek ...

Karar Dönemi tened - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kışın ve baharları müzikle
    yazın...hım sanırım gene müzikle

Karar Dönemi

Akarsu kenarında 30 dakikalık bi yürüyüş beni kendime getirmeye yetiyor

Karar Dönemi

kendime yaklaşık 2 saat sürecek olan klasik müzik playlisti hazırlarım.yanına da birazcık gevşememe yardımcı olacak kadar alkol.o 2 saatin sonunda yeniden doğmuş gibi oluyorum.tavsiye ederim

Karar Dönemi

Alıntı ayseglk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    votka-redbull her derde deva
    Söz konusu rahatlamaksa partnerim varsa denediğim bi yöntemdir... Yanlızken insanı zorlayan bir seçenek..

Karar Dönemi

Alıntı ivankov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben tur arkadaşlarımla bisiklet turları ama sıradan değil (90-130) turları zaman zaman kamplı bisiklet turları. Doğa sporları kulüpleriyle doğa yürüyüşlerine katılarak, zaman zaman tenis alıştırmaları yaparak ve kalan zamanda pc başında malum sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarımla iletişim kurup kaliteli paylaşımları takip ederek yeterince rahatlıyorum..
    Rahatlamaktaki amaç vücuttaki kötü enerjiden kurtulmak ise ki; 2 aydır düzenli spor yapıyorum, kesinlikle katılıyorum.. Doğayla baş başa olamakta işin tuzu biberi sanırım.

Karar Dönemi

Alıntı prenseshelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küfrederek ...
    Yüksek sesle yapıldığında arıza çıkarabilecek bir yöntem Ya yanlızken yada dost meclislerinde belki ..

Sayfa 1/2 12 SonSon