Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lustral kullanan varmı ??

Karar Dönemi akşamcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unhappy Lustral kullanan varmı ??

arkadaslar uzunca bır aradan sonra tekrar aranıza katıldım . bugun psikiatrıste gıttım ve 50 mg lustral verdı . kullanan varsa bana bılgı verırmısınız . uyku verıyormu bu ilaç benım uyumaya ihtıyacım var . nasıl etkıler gösterıyor guzel sakınlestırıyormu ben yarın ilkine baslıycam
    Konuşmak susmanın kokusudur.
    Ya sus git, ya konuş gel, ortalarda kalma.
    Yalan korkaklığın tortusudur.
    Dürüst kaba ol, eğreti saygılı olma...

Hydra
    Guest

Selamlar;

Lustral yan etkileri arasında gözükmesi muhtemel olan uykusuzluk sorunu yapar.Yan etkidir ve her hastada olmaz.

Saygılar

Karar Dönemi gülenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben kısa bir süre kullandım.aşırı derecede uyku yaptığı için bıraktım.ama kullandığım dönem hayat tozpembeydi benim için
    Öyle güzel sahneler kuruluyorki;
    bakan kendi maskaralığına gülüyor....

IDDQD
    Guest

Yaklaşık bir senedir (önümüzdeki aylarda öyle olacak) Lustral kullanıyorum. Şu anda günlük 100mg kullanıyorum ve gayet memnunum. Şimdiye kadar, belirgin olarak, hiç bir yanetkisini gözlemedim. Ben yapı itibarı ile zaten haddinden fazla uykucu birisi olduğum için, uykusuzluk sorunu veya uyuma isteğinde belirgin bir artış görmedim. Böyle bir etkisi olsaydı zaten, günün yarısını uyuyarak geçiren ben, hiç uykudan kalkamazdım. Of! uyku uyku dedirttiniz bana yine uykum geldi.

Hydra
    Guest

Alıntı IDDQD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık bir senedir (önümüzdeki aylarda öyle olacak) Lustral kullanıyorum. Şu anda günlük 100mg kullanıyorum ve gayet memnunum. Şimdiye kadar, belirgin olarak, hiç bir yanetkisini gözlemedim. Ben yapı itibarı ile zaten haddinden fazla uykucu birisi olduğum için, uykusuzluk sorunu veya uyuma isteğinde belirgin bir artış görmedim. Böyle bir etkisi olsaydı zaten, günün yarısını uyuyarak geçiren ben, hiç uykudan kalkamazdım. Of! uyku uyku dedirttiniz bana yine uykum geldi.

Zaten tedavi sürecinde uyku arttırıcı bir etkisi bulunmadığı bildiriliyor.Bunun yanı sıra yan etkileri arasında (psikiyatrik) uykusuzluk yapar diyor.IDDQD iyi uykular

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de bir yıldır neredeyse, günde 200 mg lustral kullanıyorum.
    İlk zamanlar hazımsızlık, midede şişkinlik ve iştahsızlık yapabilir, vücut ilaca alışınca bunlar geçer.
    Huzursuzluk yapabilir, sinirlilik, eklemlerde sürekli hareket veya atma falan da olabilir.
    Mide bulantısı, baş dönmesi olabilir ama bunlar bende çok olmamıştı.
    İlk başlarda tat alma duyusunu etkiliyor.
    Ama arkadaşların da dediği gibi uyku yapma durumu yoktur, tersine uykusuzluğa neden olabildiğinden geceleri için uyku düzenleyici bir antidepresanla reçete edilir genelde. Size verildi mi bu tür bi ilaç
    Hayatı emen karanlık.

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende kullanıyorum.hayatım biraz düzene girdi.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

hayır bana sadece lustral verıldı ılk bugun içtım dehset bır bulantım var yalnız bu gecıcımı aceba yoksa bunu içmek mumkun olmayacak şidettlı bır dayanılmaz mıde bulantım var

Alıntı balık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bir yıldır neredeyse, günde 200 mg lustral kullanıyorum.
    İlk zamanlar hazımsızlık, midede şişkinlik ve iştahsızlık yapabilir, vücut ilaca alışınca bunlar geçer.
    Huzursuzluk yapabilir, sinirlilik, eklemlerde sürekli hareket veya atma falan da olabilir.
    Mide bulantısı, baş dönmesi olabilir ama bunlar bende çok olmamıştı.
    İlk başlarda tat alma duyusunu etkiliyor.
    Ama arkadaşların da dediği gibi uyku yapma durumu yoktur, tersine uykusuzluğa neden olabildiğinden geceleri için uyku düzenleyici bir antidepresanla reçete edilir genelde. Size verildi mi bu tür bi ilaç
    hayır sadece lustral verıldı ama cok bulantı yaptı nasıl devam etcem bılmıyorum

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı akşamcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır sadece lustral verıldı ama cok bulantı yaptı nasıl devam etcem bılmıyorum
    İlk gün olduğundan bu kadar bulantı yapmış olabilir.. Bence birkaç gün daha dene ve geçmezse doktoruna danış...
    Ben Anafranil'i ilk içtiğimde çok bulantı yaptı ama sonradan geçti. Bir de aç ve tok karna içmen fark ettirir. Aç karna daha çok bulantı yapabilir.
    Hayatı emen karanlık.

Sayfa 1/2 12 SonSon