Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Düşünme Yeteneğini İstemiyorum.Beynin hangi bölgesini imha etmek lazımsa edelim!

Banned

ilaç yalnızca merhemler şuruplar haplar değildir,ilacı bazen kendinde aramalısın ve böyle bi ilacı ben zaten biliyorum ve kullanıyorum

Karar Dönemi

Keşke beynımı 4000 e bolselerde bu olmasa

Karar Dönemi

ah canim kardesim bende senin gibi düsünüyorum keske bagzi seyleri düsünmesem yep yeni birisi olsam bütün gecmisi biraksam unutsam yeniden dogmus yeni dünyaya gelmis gibi olsam diyorum böyle bir ilac olsa herkes bu ilacdan kullanmak isterdi

Karar Dönemi Eyes Of - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen deli misin? insanın en önemli özelliği düşünmektir. sen ise şükredeceğine düşünmekten kurtulmak istiyorum diyorsun. ilk kez böyle söyleyen biriyle karşılaştım ve çok şaşırdım.
    自分で何かを考える愚かな人々

Karar Dönemi misterioso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    East Europe

Millete rahatlık batıyor ve yalandan deliliğe veriyorlar . Böyle insanların düşünme yeteneğinden çok bence boş konuşmalarını engellemek için konuşma yeteneklerini aldırmaları gerekiyor
    Konu misterioso tarafından (18-08-2011 Saat 01:52 AM ) değiştirilmiştir.
    STATUS EXCESSU IN TRANCE

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

bu forumun tek ihtiyacı insanlara hakaret edercesine bağırmak yerine çözüm üretmedikleridir.

Karar Dönemi
    Yer
    DÜNYA

Alıntı misterioso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millete rahatlık batıyor ve yalandan deliliğe veriyorlar . Böyle insanların düşünme yeteneğinden çok bence boş konuşmalarını engellemek için konuşma yeteneklerini aldırmaları gerekiyor
    Abi o yıllarda mesajını gördüğümde haklımı acaba diye düşünmeden edememiştim.
    Hey gidi be 3 yıl oldu. O zamanlar ergenlik yıllarımdı. Kendimi ispatlamayı düşündüğüm, sınavları çok düşündüğüm, gelecekte toplumsal statümün ne olacağını çok düşündüğüm yıllardı.Bunalıma girmiştim. Doğal olarak düşüncelerim çok saçma olsa bile farkında değildim. Herşey artık net ve çok güzel. Ergenlik yıllarımın getirdiği saçma düşüncelerdi tüm problemlerim. Ergenlikten kurtulduğunuzda ve kendinizi ispatladığınızda hayatın çok güzel olduğunu farkediyorsunuz. Şuan 20 yaşındayım ve iyi bir üniversitede geleceği olan iyi bir bölüm okuyorum. Mutluyum. Tüm forum ailesine çok teşekkürler.
    Konu xisyankarx tarafından (15-01-2014 Saat 02:56 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

sen halen 20 yaşında mısın?:P
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi
    Yer
    DÜNYA

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen halen 20 yaşında mısın?:P
    Evet 20 yaşındayım. Bu konuyu açtığım, liseli ergen olduğum zamanlar 17 yaşındaydım.

Foruma girmeyeli uzun süre oldu. Aklıma açtığım konular geldi bakayım dedim. Yazdığım her kelimeye güldüm.

Ayrıca üniversite hayatı süper. Lisede sosyal fobi problemim vardı. Üniversiteye geçtim aşırı sosyalleştim. Üniversite okuyan tüm arkadaşlara önerim katılabildikleri kadar birçok etkinliğin içinde olsunlar. Dediğim gibi kendimi aileme ve arkadaşlarıma ispatlayınca ve geleceğimi daha net görünce tüm hayatım değişti.
    Tüm forum ailesine sağlık ve mutluluk diliyorum.
    Konu xisyankarx tarafından (15-01-2014 Saat 02:54 PM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    The other side

Herşey güzel hoş ta;üniversite hayatı zaten bi çok öğrenci için hayatının en güzel yıllarıdır...

Dereyi görmeden,paçaları biraz erken sıvamışsın gibi görünüo bana ama gelecek vaad eden bi bölüm diosun..hayırlısı ne diim...umarım olumlu yönde devam eder..

Demek istediğim şu ki;tüm hayatının ünv ortamındaki gibi geçeceğini düşünerek yaşamak biraz tehlikeli olabilir..sora cok büyük hayal kırıklıkları yaşanabilir..

Etrafında çalışan,evlenmiş olan,kısacası yetişkin hayatının içinde bulunan kişileri uzaktan izlemeni tavsiye ederim..(belki de yapıosundur) ilerde gerçekleşecek değişimlere karşı biraz hazırlıklı olmakta fayda var..

Ben de sana sağlık ve mutluluk diliorum...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon