PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : biri beni durdursun

manidar
26-10-2013, 11:26 PM
Arkadaslar biri beni abur cubur konusunda durdurmali zira su ara cok hizli kilo aliyorum .yerken mutlu oluyorum sanirim .obezleri simdi daha iyi anliyorum .yememe icmeme dikkat ediyorum normalde ama bu ara sirf sinirimi stresimi ofkemi yemekten aliyorum .tabi sinirimi yiyerek gecirdiktwn sonra bir pismanlik oluyo haliyle .ha tabi bana sorarsaniz artik takmiyomus gibiyim ama tabi yiyiyorum.neyse uzun lafin kisasi beni durdurun

cuuci
26-10-2013, 11:32 PM
Herşeyin fazlası zarar yememek gerek aslında arada sorun olmaz da sürekli yeme sinirlenince ofkelenince demissin öyle anlarda abur cubur yemek yerine soğuk su iç ya da git kos havalar soğudu gerçi ama bir şey olmaz kendini yemeye odaklama başka seçeneklerden bulabilirsiniz

iLgiNc
27-10-2013, 11:04 AM
Agzin biraz dursun manidar ! :D Eve alma elinin altinda olmasin ki yiyeme. Daha faydali seylere yönel .

elmaelma
27-10-2013, 02:38 PM
Diyet olan kepekli yulaflı abur cuburlar var, kendini durduramıyorsan bir süre onlara yönel. Diyet kahvaltılıklar fln da var. Yemek yiyeceğin saatleri belirle aralık koy o aralıkta hiç bir şey yemiyeceğim diyebilirsin. Bol bol su içebilirsin tok hissettirir. Boş vakitlerini zihnini meşgul edecek bulmaca vs gibi şeylerle geçirebilirsin. Biraz kararlı olman lazım yoksa.....

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/281611.jpg

Kimene
28-10-2013, 01:01 AM
Bosver ye guzelim nolcak.Ilaclarin amacida; endorfin, senatorin salgisi artirmak degilmi:)) Sen kolayini bulmusun iste:)
Elbette bunlar olayin espirisi.Zor zamanlar gecirdigin icin bu yola ba$vuruyorsun biliyorum.Umudunu yitirme, zamanla ta$lar yerine oturucaktir...

Kimene
28-10-2013, 01:03 AM
Elma bu arada, one tatli bir bebek oyle, obez olmak gecti icimden be canim:)

elmaelma
28-10-2013, 01:35 AM
Elma bu arada, one tatli bir bebek oyle, obez olmak gecti icimden be canim:)

Uzak doğulu hem de kimene, en tatlısından dilerim sizede ama obez olmasın :)

montevo
28-10-2013, 08:49 AM
Arkadaslar biri beni abur cubur konusunda durdurmali zira su ara cok hizli kilo aliyorum .yerken mutlu oluyorum sanirim .obezleri simdi daha iyi anliyorum .yememe icmeme dikkat ediyorum normalde ama bu ara sirf sinirimi stresimi ofkemi yemekten aliyorum .tabi sinirimi yiyerek gecirdiktwn sonra bir pismanlik oluyo haliyle .ha tabi bana sorarsaniz artik takmiyomus gibiyim ama tabi yiyiyorum.neyse uzun lafin kisasi beni durdurun

ben can simidi bağlayınca bırakmıştım abur cuburu ve spora başladım.kilom değişmedi ama karnım küçüldü.ozaman giydiğim pantolanları şuan kemeri son deliğine takarak giyebiliyorum.

manidar
29-10-2013, 12:56 AM
Elma bu bebegi bana bi zahmet uzakdogudan getirsen :) siparis versem cunku cok seker ve bu bebegi kaldirip koparirken beslerken bakarken tig gibi olurum .neyse saka bi tarafa hakikaten de kimenecim dedigin dogru bu sira mutlulugu yemekten aliyorum da yavas yavas frenlemeye calisiyorum yani ama valla obezlerin neden mutlu oldugunu anladim adamlar boyuna yiyiyo sinirlenir yer ofkelenir yer ne biliyim mutludir yer yer oglu yer anliyacaginiz.dedim sonre kendime mani kendine gel dedim yoksa gidisat kotu 3-5derken hoopp tombik bi kiz olucam ama tabi engel olamiyorum bazen napalim bu gunlerde gecer :) en azindan su sira ihtiyacim olani yapiyorum