PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilmiyorum

qwertyasdf
28-09-2013, 06:28 AM
Benim ciddi bir sorunum var. erkek arkadaşımla 4 aylık bir ilişkimiz var. Her şeyimi bilir. Geçmişimi, düşüncelerimi, ailesel sorunları vs. Her şeyi yani. Ben anlattım. O da bana zamanla içini döküyor. Hem sevgili, hem sırdaşım o. Konuya gelirsek, ikimizde asırı kıskancız ve geçmişimden dolayı erkek arkadasım bi erkekle göz göze bile gelmemi istemiyor. Bende aynı şekilde onun kızlara bakmamasını felan istiyorum. Ama okulda ister istemez konuşuyorum başka erkeklerle felan. Bunu da ona anlatıyorum. İlişkimiz zedelendi bayağı. Yaptığım her şeyi anlatmak bi takıntı oldu bende. Aklımdan geçen her şeyi ona anlatmaya başladım mesaj olarak. Çok değişik bir durum. Aklımdan anlık saçma şey geçiyor mesela. Ona direk anlatıyorum. Uzak mesafe yaşıyoruz, sanal bi ilişki değil ama şartlar dolayısı ile sanal yaşıyoruz şu an. Bi erkekten hoşlanmaya başladığımda bile ona anlatıyorum. O bu anlatma durumumu doğal karşılıyor yani deli misin felan demiyor ama ben cok rahatsızım yaptığım şeylerin günlük raporunu yazıyorum detayları unutunca da kafayı yiyecek gibi oluyorum . Geçmişim hakkında da öyle. Ona anlatabildiğim her şeyi anlattım. Gecmisim biraz kabarık ilk sevgilimi bile hatırlamıyorum ve haliyle anlatırken detayları hatırlamıyorum her şeyi bilsin istiyorum yazmayınca rahatsız hissediyorum aklıma ne geldiyse onu anlatmalıyım hissi var yazmaya üşeniyorum ama dediğim gibi anlatmayınca da aşırı rahatsız hissediyorum. Bu problemin adını bulamadım benden başka yaşayan olduğunu da sanmıyorum yardımcı olur musunuz? Bu hastalık gibi çünkü. Örnek veriyorum, bi erkekle göz göze geldiğimde bile biriyle göz göze geldim diye hemen mesaj atıyorum. Aklıma kötü düşünceler geliyor hemen anlatıyorum , yapmayacağım şeyler aklıma gelse bile anlatıyorum