PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ben çıkamadım işin içinden

cıkss
25-09-2013, 01:05 AM
5 yıllık bır ilişkim var. erkek arkadaşım benle olmaktan kararsızlık yaşıyormuş. evlılıkten korkuyormuş. önceden deli gbi ıstedgım seylerı sımdı ısteyemıyorum dıyor. 1 ay once cok ıyıydım sımdı sana karşı ne hıssedıyorum bılmıyorum, kararsızım dıyor. sonra ayrılıyoruz daha aksamında arıyor ıyı kı varsın senı bırakmak ıstemıyorum, çok ıyı anlaşıyoruz . ayrılma fıkrı kotu gelıyor, ben de ne yaptıgımın farkında degılım, kendıme kızıyorum dıyor. sımdı de hıc bısey yok gbı davranıyor senı sevıyorum gbı bırsuru guzel seyler soyluyor. sanki onları dıyen kendısi değil. bırakmıyor da. belki dıceksınız ayrılmak ıcın ne beklıyorsun dıye ama uzun suredır beraber olunca bırakamıyorsun gerceklerı goruyorsun ama herakete gecemıyorsun. boyle seyler yaşaması normal mı acaba. 18 yaşında basladık ılıskıye . uzak sehırlerdeydık ve bırbırımızı hep dınledık. onun da dedıgı gbı hayatımızı yaşayamadık. lisede de ortamı olmamış. sanırım oyle bı ortamlara gırmek ıstıyor gezmek tozmak... cunku onun da benım de unıverste yıllarımız evde geçti. ve bu sene de farklı sehırlerdeyız. napıyım bı kere daha ıstemıyorum demesını mı beklıyım. napıcagımı şaşırdım artık. nasıl bır ruh halındeyse..

montevo
25-09-2013, 12:23 PM
resti çek çocuk değiliz gönül eğlencesi değil bu iş de.

cıkss
25-09-2013, 12:55 PM
evet bugun ayrılıcam karar verdım artık :( hem bılıyorsun durumu hem de hala senı ıstesın dıye umut edıyorsun. çok zorlanıyorum ama yapıcam artık.

ipek15
25-09-2013, 02:15 PM
kafası karışık olabilir. Evlilik işin içine girince her iki tarafta biraz ürker .. Evlilik flörtten farklıdır çünkü sorumluluk ister korkması çekinmesi çok normal. hemen kestirip atmadan önce onunla son bir kez konuşmalsıın. Böyle ikilimde kalmak istemiyorum iyice düşün ve kararını ver demen daha doğru. Anlamaya çalış konuşmaya ve iletişim kurmaya çalış. olmadı biraz zaman verin birbirinize ayrı kalın 1 hafta kadar hiç görüşmeyin. bu ayrılmak demek değil sadece düşünmeniz için kendi başınıza kalmak için zaman bu.. 5 sene az değil ve bir kalemde silinmez. o yüzden konuş iletişimde ol ne yapmaya çalıştığını anla belki 1 hafta kadar ayrı kalmayı teklif et. düşünmeniz için fırsat verin birbirinize. sonra bize haber ver merak ederim ben :D

cıkss
25-09-2013, 02:34 PM
Tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin. daha once de ayrildik ve geri dondu seni cok seviyorum hep seni istiyorum diye. Ama simdi yine ayni hissediyormus. ayrilinca da swviyorum diyor. Bakalim bu aksam bi metin hazirladim yollicam. Ayrilik icin. Ben.isterim ki dur gitme kararim kesin senle olmak.istiyorum deyip benim gitmeme izin vermesin. Ama tamam dicektir buyuk ihtimal. Gelismeleri haber ederim tabiki.birileriyle paylasmak cok iyi geliyor. :)

cıkss
25-09-2013, 08:12 PM
soyledım ayrılmak ıstedıgımı. ayrılmak ıstemıyorum dedi. hep sorun cıkartıyosun boşuna dedi. ayrılmak ısterse o bana soylermiş zaten allah razı olsun ondan:) . bılmıyorum :( bıdaha konusunu etmıcem ve gıtmek ısterse asla bır sey demicem. insan ayrılamam onsuz olamam dıye dusunuyor ama gercekten alışıyorsun. artık korkmuyorum ayrılmasından. bunları düşüne düşüne insan uzaklasıyor zaten. of bu ilişkiler dert başka bır sey degıll.

ipek15
25-09-2013, 08:18 PM
soyledım ayrılmak ıstedıgımı. ayrılmak ıstemıyorum dedi. hep sorun cıkartıyosun boşuna dedi. ayrılmak ısterse o bana soylermiş zaten allah razı olsun ondan:) . bılmıyorum :( bıdaha konusunu etmıcem ve gıtmek ısterse asla bır sey demicem. insan ayrılamam onsuz olamam dıye dusunuyor ama gercekten alışıyorsun. artık korkmuyorum ayrılmasından. bunları düşüne düşüne insan uzaklasıyor zaten. of bu ilişkiler dert başka bır sey degıll.

evet bencede yine aynı tripleri yaparsa arkana bakma ..sen görevini yaptın Zamana bırak kaliteli zamanlar geçir zaten olacağı varsa olur. haber verdiğin için teşekkürler :)