PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep Arka Planda kalıyorum! :(

AglayanCocuk
25-08-2013, 02:25 PM
Merhaba Arkadaşlar , paylaşacağım konuyla alay edenler olacaktır ama istediğim sadece öğrenmek ve nasıl kurtulabileceğimdir...
Öncelikle ismim yeliz liseye gidiyorum (okb hastasıyım) ve çocukluğumdan beri hep dışlanan ezilen bir çocuk olarak büyüdüm... Fakat sadece okul'da... OKul dışında hiç bir yerde ezilmedim. Nedense hep okullarda başıma geliyor. Kimse Beni takmıyor aşağılayıp kakıyor.

Artık psikolojim bozuldu intihar derecesine geldim ama tabi ki de etmeyeceğim. İnsanların garip garip bakışları hep üzerimde oluyor. Hep ''neden bu kadar sessizsin'' diyorlar. ''Ezik'' diyorlar. Ama ben nedenin bu olduğunu düşünmüyorum çünkü o kadar sessiz insan varken neden ben? Kendimi savunamıyor muyum yoksa ben mi farkında değilim. :( Kimse yanıma oturmak istemiyor çingene bile. Fiziksel olarak hiç bir sorunum yok aksine güzel olduğum söylenir. Genellikle kızlar üstüme geliyor. Bir lafımı bütün yıl boyunca gözüme kakıyorlar. Kimisi bakışlarımdan korkuyor kimisi küfür ediyor. Neymiş çok kötü bakıyor muşum. Gözlerim çok iriymiş. ..

Hayatım boyunca hep kötü sınıflara düştüm hayatım boyunca hep şanssızdım. Kimisi oturdugum yerden kaldırıyor beni, karşı cıksamda gıcıklık yapıyorlar seni aldıgım gibi yerine koyucam diyorlar. Sınıfın özürlü çocuğu vucuduma top atıyor vuruyor (canımı yakıyor) öyle ezik ağlıyacak gibi oluyorum ki görseniz eminim alay etmek yerine ağlarsınız. Ufak tacizlere de uğradım zaten. :( Adeta bir canavar, bir iblis gibi görüyorlar beni hayvan bile benden daha fazla değer görüyor. Bugüne kadar bana söylenen en ağır hakaretler, ''değersiz insan'', ''ezik insan'', ''salak'' ''mal'' ''seni aramızda istemiyoruz''du.

Ben o kadar iyilik yaptım bugune kadar hayvanları seven hep yardımda bulunan hiç bir kimseye zararı dokunmayan biri. Şimdi varlığım insanları rahatsız ediyor adeta anidn büyülenmiş gibiyim. Sanki bir şey yapmış gibiyim. Sanki insanlığı öldürmüş biri görünüyorum. Ben kimseye bir şey yapmadım! Hep insanlar bana yaptı. Bu durumdan artık kurtulmak istiyorum cunku her sene aynı seyler oluyor sıkıldım artık bana bir şeyler önerin neden bu sizce de sessizlikten mi yoksa baska şeylerde mi var? Yardım edin lütfen. Yoksa ben hasteneye yatırılacak bir hasta mıyım? Yoksa sadece şanssız mıyım? Lütfen açıklama yapın . Neden herkez ezip dışlıyor beni? Bir kaç kuzenim var onlarda ''ya böyle olma'' diyorlar. Takmıyorlar.

Bir zamanlarda Facebook'ta taciz ve hakaretler alıyordum. Kuzenimin tanıdıkları ile tanışmak için ekliyorduk beni hemen 2 günde de siliyorlardı. Yanımda duranlarda şaşırıyordu bazen. Artık konuşma alıntılarımda bile diyorlar. En yakın olduğum kuzenim bile şuan rahatsızlandı doktor doktor geziyorlar akıl sağlıgı yerinde değil sanırım. Benim böyle biri olduğumu bilmiyor ben saklıyorum. Belki onunda vardır ama kimse dışa vurmuyor. Dedigim gibi bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Hep özürlü kaynatırma raporlu gibi alay edilmekten sıkıldım lütfen yardım edin... Okulda ödev oluyor herkez gruplanıyor ben giremiyorum herkez benimle şunu aynı sınıfa sokmayın diyor herkeze yardımım dokunduğu halde! Ben ne yaptım karşıma büyücü mü çıktı yoksa kaderim mi böyle!

Bırak Gitsin
25-08-2013, 07:46 PM
bence benim tahminim seni çekemiyorlardır eğerki bide güzelim diyorsan bana göre kız arkadaşların ve etrafındaki insanlar senin bu özelliğinide çekemiyordur zekisen çalışkansan ve üstüne üstünlük güzelsen birçok insan seni çekemez ve ezmek ister mesela ben bi erkek olarak bu benimde sık sık başıma gelmiştir o kadar yakışıklı birisi değilimdir ama akıllı ve çalışkan olduğum için hep çekilmez bir insan oldum hep beni lise zamanımda ezmeye çalıştılar çoğu zamanda senin gibi şansızdım kötü sınıflara düştüm felan ezdiler ama sonra üniversiteyi kazanınca hayatım değişti diyebilirim sana eğer lise bitirmeye az kaldıysa bence sabır et çalış üniversite kazan üniversitede kendine yeni bir sayfa açarsan yani benim üniversite çok arkadaşım oldu kız arkadaşım oldu çok güzel günler geçirdim haylada dönmek istiyormusun deseler hiç düşünmeden evet derim...

montevo
25-08-2013, 11:00 PM
26 yaşındayım.şuan bile aklım almıyor ben ortaokulu liseyi nasıl bitirdim.ancak kendini hastayım şu beliritler var felan diye kasma .düşünme bunları.ben kendimi bildim bileli sosyal değilim.şuana akdar konuştuğum kızların süreleirni toplaska 1 saat bile etmez.bunalrı 2 sene öcnesine akdar dert etmiyodum.hiç sıkıntı dğeildi.bigün arkadşaım anksiyete felan dedi etti.baktım aynı belitiler var.kafa gitti.doktora gttim.hap verdi.kafa 1 milyon oldu tabi.tüm düşünceler silindi gitti.hatta iş yeirnde bi kızı bile kesitm.ölümüne öküzce hemde.bende de var okb.düşünmemeye çalışıyorum.bazende düşünüyorum iyice kasılıyor kaslarım.keşke bunu spordan önce yapabilsem.şuan mahkeme vb olmasa okuları yakar içindekileri de kezzapa atardım. bu derece nefrfet ediyorum okuıldan ve ergenlerden.dışarda iyimişsin.okulda en ön sıraya geç.ders biter bitmez çık git.bak gene sinir bastı.

AglayanCocuk
26-08-2013, 11:39 AM
bence benim tahminim seni çekemiyorlardır eğerki bide güzelim diyorsan bana göre kız arkadaşların ve etrafındaki insanlar senin bu özelliğinide çekemiyordur zekisen çalışkansan ve üstüne üstünlük güzelsen birçok insan seni çekemez ve ezmek ister mesela ben bi erkek olarak bu benimde sık sık başıma gelmiştir o kadar yakışıklı birisi değilimdir ama akıllı ve çalışkan olduğum için hep çekilmez bir insan oldum hep beni lise zamanımda ezmeye çalıştılar çoğu zamanda senin gibi şansızdım kötü sınıflara düştüm felan ezdiler ama sonra üniversiteyi kazanınca hayatım değişti diyebilirim sana eğer lise bitirmeye az kaldıysa bence sabır et çalış üniversite kazan üniversitede kendine yeni bir sayfa açarsan yani benim üniversite çok arkadaşım oldu kız arkadaşım oldu çok güzel günler geçirdim haylada dönmek istiyormusun deseler hiç düşünmeden evet derim...

Öyle evet. Ama sabır sabır bir yere kadar artık canıma tak etti :/

AglayanCocuk
26-08-2013, 11:43 AM
26 yaşındayım.şuan bile aklım almıyor ben ortaokulu liseyi nasıl bitirdim.ancak kendini hastayım şu beliritler var felan diye kasma .düşünme bunları.ben kendimi bildim bileli sosyal değilim.şuana akdar konuştuğum kızların süreleirni toplaska 1 saat bile etmez.bunalrı 2 sene öcnesine akdar dert etmiyodum.hiç sıkıntı dğeildi.bigün arkadşaım anksiyete felan dedi etti.baktım aynı belitiler var.kafa gitti.doktora gttim.hap verdi.kafa 1 milyon oldu tabi.tüm düşünceler silindi gitti.hatta iş yeirnde bi kızı bile kesitm.ölümüne öküzce hemde.bende de var okb.düşünmemeye çalışıyorum.bazende düşünüyorum iyice kasılıyor kaslarım.keşke bunu spordan önce yapabilsem.şuan mahkeme vb olmasa okuları yakar içindekileri de kezzapa atardım. bu derece nefrfet ediyorum okuıldan ve ergenlerden.dışarda iyimişsin.okulda en ön sıraya geç.ders biter bitmez çık git.bak gene sinir bastı.

Yani o kadarda kasıntı değilim :D ön değil önün bir arkasında oturuyorum ve hiçde kaçmıyorum oturuyorum sağıma soluma bakıp laf atıyorum.... Kendileri ezik olduğu için öyle yapıyorlar ama ablaları olarak hiçde takmıyorum onları :) Zaten bunları bana diyenlerin çoğu ya babasız ya sorunlu ya da kaynastırma raporlu oluyor. Onlara o yuzden bir şey demiyorum... Dediğim gibi çok şanssızım... Hep beni buluyor böyleleri. kulagını tıka işte üniyi bilemem lisedeyim daha ama snmıyorum üni de insanlar artık büyüyor olgunlaşıyor komik bir şey varsa bile mahtap gecmezler!! Ama zibidi iki kurusluk bir üniye gittiysen liseden daha beter de olabilir.. HEP OLGUNLUĞUM hocaların dillerindeydi. Hocalar konusunda çok az sıkıntı cektim. Millet elindeki telle insanlarla alay ederken ben çayımı alıp oturuyorum. Olgunum ve bebek değilim. İçler acısısı öyle kötü kızlar varki