PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bunalımdayım :(

dünya
13-08-2013, 07:07 PM
abiler ablalar bana yardım edin ya bu sene ygs-lys e hazırlanıyorum dershaneye de gidiyorum ve çok strese giriyorum zaten çok sıkılgan biriyim hemen sıkılıyorum çok yoğun bi dönem olcak yaşayanlar bilir bunalımdayım bide derste bildiğim konu yada anlayamadığm konu olunca görseniz böyle yerimde duramıyorum bişeylerle uğraşıyorum başım ağrıyo sonra öğretmenlerin yarısı bu sene kolay diğerleride çok zor dedi kendimi ifade edebilmişimdir inş. ne yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz lütfen

zahixde
14-08-2013, 12:03 PM
Bnde sınava hazırlanıyorum ve eminm iyi bi motivasyondan baska bişeye ihtiyacın yok.kendini çok sıkma

pdrsrdm
28-08-2013, 03:14 PM
sevgili bul geçer knk

mmrgkhn
28-08-2013, 03:54 PM
dünya, kafanda kurmayı bırak, istersen çalışmak bilşe eğlenceli olur, doldur beynini, sherlock holmes gibi ol, herşeyi öğren, artistlik yap bak sevmiyosunda boş durmayı... sınavı da düşünme, onu düşünücem diye çalışcak vaktini harcarsın, enerjin gider, depresyonlara girersin bi bakarsın sınav günü gelmiş.. eee?? ne alnladık o zaman sınavı düşünmekten, neye yaradı... sen sınavı sınavda düşün şimdi değil ;)