PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boğuluyorum...

emilyyy
04-07-2013, 10:46 PM
.
Kimseler anlamazmış insan halimden öğrendim. .
Evet birileri anladı onlarda yanlış anladı.. gücendim...oysa bn herkesi riyasız sevdim...
Kabuslar yüzünden uykularm son buldu. ..her uykuya daldiğımda yeni bir dünyaya açıyorum gözlerimi. .. Üşüyorum. ..geceleri üşütüyor bu sessizlik . Kaybolmuş benliğim bulamıyorum. ..artk kim olduğuma dair hiç bi fikrim yok...bn bn olmaktan kaçıyorum. ..

Bir savaş var içimde bitmek bilmeyen, hep savaştığım hepte kaybettiğim...
Bn dünya masalında bir figürandım...
Ayağım takılınca kanayan dizime güldü birileri...bn ağladım gülüp geçemedim...
İçimdeki acıyı tarif etmeye yetseydi kelimelerim ağlamazdm....

Acılar varken hangi alfabenin dili çözülürki... bn anlatınca sustu bütün kelimeler köreldi diller...
Yok yok tarif edemiyorum boguluyorum yine

.

yorum
04-07-2013, 11:28 PM
bazen birileri seni anlar ama anlamamazdan gelir.Bazende sen birilerini anlamassın o bunu farkeder ve senin anlaman için anlaşılmaz olur..Biraz saçma oldu ama olsun:))

emilyyy
05-07-2013, 09:29 AM
bazen birileri seni anlar ama anlamamazdan gelir.Bazende sen birilerini anlamassın o bunu farkeder ve senin anlaman için anlaşılmaz olur..Biraz saçma oldu ama olsun:))

fazlasıyla karışık oldu evet... anlamıyorsa anladım muamelse yapmasın...ben anlamadıysam anlamadım seni diyebilirim mesela..neden açık olamıyor insanlar ?

emilyyy
05-07-2013, 09:30 AM
Acaba önce biz kendimizi anlayabiliyor muyuz?

bu dediğin apayrı bi rmevzu..önce kendimiz anlamadn başkası tarafından anlaşılmayı bekliyoruz evet ama yapı gereği olan bu değilmi...evrenin sürekliliği akıp giden zamn hep bu klişeliği barındırmıyor mu ?

yorum
05-07-2013, 10:52 AM
anlaşılamamak daha cazibeli duruyor o yüzden anlaşılamamak. emily çok şey bekliyorsun insanlardan başta sen insanları yanlış anlıyor yanlış manalar yukluyorsun. ışte bu yüzden anlaşılamamak en güzeli oluyor.

emilyyy
05-07-2013, 10:56 AM
anlaşılamamak daha cazibeli duruyor o yüzden anlaşılamamak. emily çok şey bekliyorsun insanlardan başta sen insanları yanlış anlıyor yanlış manalar yukluyorsun. ışte bu yüzden anlaşılamamak en güzeli oluyor.

inan bu kadar mantıklı görünmene gerek yok buralarda...özelini bildiğim için benden farkın yok insanlardan çok şey beklemek konusunda

yorum
05-07-2013, 11:00 AM
neyse sen öyle diyorsan oyledir.ben o konuda şikayetci değilim ve biri de bende şikayetçi değil, önemli mesele de bu. sen kafana göre takıl emiley :))

emilyyy
05-07-2013, 11:02 AM
neyse sen öyle diyorsan oyledir.ben o konuda şikayetci değilim ve biri de bende şikayetçi değil, önemli mesele de bu. sen kafana göre takıl emiley :))

ah yorum... ben senle ilgili şikayetlerimi kimselere sıralamadım sıralamam sen bil yeter :) bu anlayışı herkesten beklemek fazlalıksa varsın olsun ne diyim

yorum
05-07-2013, 11:18 AM
diyorsun.:))

emilyyy
05-07-2013, 11:19 AM
diyorsun.:))

:D :p ...........