PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardim edin biktim artik

orhank1
01-07-2013, 10:42 PM
arkadaşlar iyi günler tatile girdik lise 1 geçtim sbs ye girdik calismadim yapamadim kotu geçti hep pc oynadim artik içmide bi karamsarlik başladi
ya annem ya babam ölürse ya deprem olursa ya kör olursam gozlerim kizardi korkuyorum her bakimdan bunalima giriyor gibiyim hayattan tat alamiyorum sadece bilgisayar var dişarda yürüyemiyorum ölecem kor olcam diye korkuyorum sikiliyorum insanlara bağli yaşiyorum bi işimi kendim yapamiyorum

biktim artik yaşamak istemiyorum hayat bana anlamsiz geliyor korkuyorum napmayalim eskiden zevk alirdim kor olmaktan korktugum icin fazla pc oynamiyorum allahim yardim et kor olmam inşallah yardim edin bana lütfeen lütfeen

Morpheus
20-07-2013, 12:12 AM
arkadaşlar iyi günler tatile girdik lise 1 geçtim sbs ye girdik calismadim yapamadim kotu geçti hep pc oynadim artik içmide bi karamsarlik başladi
ya annem ya babam ölürse ya deprem olursa ya kör olursam gozlerim kizardi korkuyorum her bakimdan bunalima giriyor gibiyim hayattan tat alamiyorum sadece bilgisayar var dişarda yürüyemiyorum ölecem kor olcam diye korkuyorum sikiliyorum insanlara bağli yaşiyorum bi işimi kendim yapamiyorum

biktim artik yaşamak istemiyorum hayat bana anlamsiz geliyor korkuyorum napmayalim eskiden zevk alirdim kor olmaktan korktugum icin fazla pc oynamiyorum allahim yardim et kor olmam inşallah yardim edin bana lütfeen lütfeen

Acilen psikiyatriste git. Ve oradan psikoloğa geç. Ve mutlaka görün. Görünmeden sakın ayrılayım deme.

karasevgi
09-08-2013, 04:22 PM
öncelikle kendine gel neden kör olasın ki sadece gözlerin kızarmış bir göz doktoruna git.. insanlar yıllarca üniversiteyi kazanamıyor sen sbs diyorsun normal bir liseyi git üniversiteyi kazanmak için çabala.. sakin ol ve düşün pc oyunlarına da ara ver mutlaka arkadaşlar edin ve hoşuna gidecek kitaplar oku film izle top oyna bilgi yarışmaları izle.. en çokta seni güldürecek programlara yönel. kendini keşfet.. ölüm de biz insanlar için ama vakti gelince şimdi düşünme sen canım.

Mo Cuishle
10-08-2013, 12:58 PM
ergenliğe hoş geldin diyorum. bu söylediklerini herkes yaşıyor bunu unutma. o yaşlarda oho bi sürü sıkıntıların olur çok normal hiç birini takma v hayatına bak dicemde oda olmuyor. kişsel gelişim kitapları oku dini yönünü doldur maneviyatını arttır hepsi geçer. onlar sadece vesvese ..

iLgiNc
11-08-2013, 01:25 AM
Korkunun olacakla ecele faydasi yok, bisiler yapmak lazim, hani tedavi felan türlerinden...