PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok kötüyüm

dertli
26-06-2013, 06:39 PM
arkadaşlar ben lise 1deyim bugün top oynarken benden bi kaç yaş küçük biri gelip bana kafa tuttu o boyuna güvenme cesaretin ne kadar felan dedi bende bişi diyemdim o anda cevap veremedim kendimi çok ama çok ezik hissediyorum hiç kimsenin yüzüne bakamıyorum baktığım zaman içimden sanki biri diyoki sen eziğin tekisin küçücük birini bile döwemedin cevap veremedin eskidende böle oluodu kendimi uzun süre toparlayamıyorum şu an berbat hissediorum yardımcı olun nasıl kurtulabilirim bundan

Limonella
26-06-2013, 06:40 PM
Ozguven eksikligin var sanirim senin.

dertli
26-06-2013, 06:41 PM
özgüvenimi tam kazanıyorum böle şeyler başıma geldiğinde özgüvenim yerle bir oluyor

Limonella
26-06-2013, 06:42 PM
özgüvenimi tam kazanıyorum böle şeyler başıma geldiğinde özgüvenim yerle bir oluyor

Cevresel faktorler etkiler ozguveni. Temeli saglam olmayan seyler sendelenmeye mahkumdur .

dertli
26-06-2013, 06:44 PM
küçüklüğümde çok ezildim kendimi hep aşağılık hissetdim hiç özgüvenim yoktu şimdi napacam ben bi hayat böyle geçermi

dertli
26-06-2013, 06:48 PM
yardım edecek kimse yokmu

Limonella
26-06-2013, 06:59 PM
küçüklüğümde çok ezildim kendimi hep aşağılık hissetdim hiç özgüvenim yoktu şimdi napacam ben bi hayat böyle geçermi

Anladim, bunun icin doktor yardimi alma imkanin varsa, bir gorun derim. Belki bunun altinda baska sorunlarin da vardir.

emilyyy
26-06-2013, 07:16 PM
yardım edecek kimse yokmu

kendi gücünün farkında oldun mu hiç. .. bunu zamanla sindirerek aşıcaksın... bnde öyleydim lise 1de...ama snra lise 3lerden bi kız bana kafa tuttu. ... üstelik okul karıştı birbirine bu olay yüzünden. ..
Ne dayak yedim nede atabildim hocalar müdahale etti. .

Snra geldi bnden Özür diledi. Abiside iki kez sacmaca çıkma teklifinde bulundu....

Sosyal fobim var bnm...buna rağmen ortaokulda sırf bi kız arkadaşımın karnına tekme atarken yakalandm die adım karateci ablaya çıktı :) snra hep sopa atan bn oldum. ..sende başarabilirsin