PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Aralar ...

Sasha
19-06-2013, 10:35 AM
Merhaba arkadaslar bu aralar çogu işim ters gidiyor.Sevdiklerimle elimde olmayan nedenlerden dolayı uzaklaşıyorum.Sevdiklerim zor durumdalar ve ben hiçbişe yapamıyorum.Derslerimden dolayıda yanlarında olamıyorum yurt dışındalar ve kendimi inanılmaz çaresiz hissediyorum.Yemeden içmeden kesildim.Kafam inanılmaz dalgın.İşin daha da kötüsü zaten canım sıkkınken finallere girmiştim ve maalesef 2 dersten kaldım 3-4 gün sonra bütlerim var ve ben hiç çalışamadım daha.Ne zaman otursam sevdiklerim ve çaresizliğim aklıma geliyor içime inanılamaz sıkıntı geliyor kendimi hemen dışarı atıyorum.Önerileriniz var mı neler yapabilirim ? Önerileriniz mümkünse kısa olsun.Yani demek istediğim ders çalışmam lazım ama motive olamıyorum yani zaman sıkıntısı yaşıyorum ders çalışmam lazım.Önerilerinizi bekliyorum.

yorum
19-06-2013, 11:43 AM
daha fazla caresizlik yaşamaman için okul şart. tek düşünmen gereken dersler. maddi durumu iyi olursa sevdiklerine destek olursun yoksa olamaz ve çaresizlik yaşarsin. bu yüzden tavsiyem ders çalışmak için motive ni toplamaya çalış.

emilyyy
19-06-2013, 11:50 AM
Kardeşim. .. herseyin kafada bittiğini çok iyi biliyoruz değil mi. ..bn sana söyle yap böyle yap dersem ve o şey içinden gelmezse yine başarılı olamazsın. .

Bu gelecek senin...senin çalışıp çalışmaman kimseyi etkilemez senden başka. Seni kimse sen kadar düşünmez.biseyleri zamanı geçtikten snra eyvah dememek için bir an önce silkelen ve bn ne yapıyorm de..

Sen üzülünce yakınlarının sorunları bitiyor mu...
Sadece kendini yıpratıp geleceğinden çalıyorsun...

Önce bütleri geç ... snra kafa takmaya bol zamanın olur...

Ama şu elinde olan vakti iyi degerlendir. Çünkü bu fırsat sana birdaha verilmeyecek