PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doktorunuza güveniyormusunuz ?

beste
07-06-2013, 04:31 PM
Bir hasta için bu gerek psikiyatrik hastalık olsun gerek diğer hastalıklar için olsun doktora olan güveni çok önemlidir , onun koyduğu teşhis , verdiği ilaçlar , dozajları hasta için tatminkar olmalıdır ben doktoruma karşı güvensizlık yaşadım ve hastalığımın gidişatını olumsuz etkiledi bir dönem ( depresyon )...
Sizlerde oldu mu böyle bir durum ?....

yorum
07-06-2013, 06:42 PM
doktorum çok iyi biri insanlara değer veren biri ama benim genel bir doktorlara guvensizligim var. sanki hastalardan bıkmış gibi hisse diyorum.

nefret
07-06-2013, 11:18 PM
muayne olmak için psikiatriye gittim kadın tesrleyerek 'emziriyosun bu halde nası ilaç kullancan' dedi psikologda 3. görüşme gününde benim günüm olmasına rağmen başka torpilli arkadaşının danışanını aldı beni erteledi bende bi daha gitmedim.özelde yok malesef.
güvenmiyorum güvenmediğim içinde nefret ediyorum.

ayse nur
09-06-2013, 12:04 AM
sonsuz güveniyorum onu çok seviyorum iyi ki var

montevo
09-06-2013, 10:14 AM
ilk doktorum kafana takma demeye başlayınca hadi lan diyip bırakmıştım.sonra başka bi doktora gitim.bi kaç teast felan yaptı.ama sonra ben sıkıldım bu işten.ilacı hepten bıraktım

emilyyy
10-06-2013, 08:36 AM
tabikide memnun değilim ama bi kenara çekilip ölemem sıkıntılardan... ilk doktorum bni anlamıyordu die değiştirdim.ikinci doktorumla daha ilk görüşmemizde olumlu şeyler hissettim..