PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sayenizde. Teşekkürler

manidar
24-05-2013, 07:46 AM
Artık anneme kocaman bir teşekkür borçluyum.Sonunda çabaları sonuç verdi ruh hastası oldum sinirden iiçimde boğazımda bi yerde bir şey titriyor resmen herkesin eli ayağı titrer benim içimden bişey titriyo ne var biraz beni anlasanız diyorum ama gene de onlar bildiklerini okuyorlar ne diyiim zaten bana ne demek düşüyo.Kızsam da sonuç alamadığıma göre bari teşekkürü bir borç biliyim.Bi kez daha söyleyim teşekkürler anne

corci_85
24-05-2013, 07:53 AM
Anlatmak istermisin... Uzuuun uzun...???

manidar
24-05-2013, 08:39 AM
Anlatmak istermisin... Uzuuun uzun...???

Aslında konu çok basit mesela dün bazı eşyalarımın izinsiz başkalarıyla düzenlenmesi ama tabi bu bana göre bi taciz. Ha dersen konu bu ise ndn bu kadar sinirlisin sadece birikim;çünkü ben annem ne isterse yapıyorum üzmemek için onu yormuyorum, iş yaptırmıyorum tam 12 yaşından beri parasal mevzular hariç evin yemek hariç sorumluluğu bende ben sadece biraz ilgi alaka bekliyorum sorsun bu eşyanı ne yapmak istersin en basiti yani ben yine kırmam ki atmak istedin at derim ama işte

montevo
24-05-2013, 08:39 AM
herkesin annesi aynı galiba.önce kafayı yedirtirler sonra beni üzüyosun derler.olan gne bize olur

manidar
24-05-2013, 08:51 AM
herkesin annesi aynı galiba.önce kafayı yedirtirler sonra beni üzüyosun derler.olan gne bize olur

Ama benim yaşım 27 ve yaşadıklarım ilk değil ve kızdığım şeyi detaysız özet geçtim ben dünkü mevzuda her türlü haklıyım ama yine bildiğini okuyo :mad:

montevo
24-05-2013, 10:46 AM
Ama benim yaşım 27 ve yaşadıklarım ilk değil ve kızdığım şeyi detaysız özet geçtim ben dünkü mevzuda her türlü haklıyım ama yine bildiğini okuyo :mad:

bende 26 yaşındayım ancak halen bir birey oalrak görülmüyorum.evlendirmey çalışıyorlar ama sadece kendileri isteidğ için .hem kzıı beğenip sonradan da yaramaz diyen bi kafa.bende sinirden evdeki masayı parçaladım pc masasını krıdım,öyle kullanıyorum şimdi, ama sonuçda annem üzüldüğü için ben suçluyum.hele babam 20 sendir görmediğim bi kzıla evlenmemi söyledi.oha dedim.ben tanıyom yeter diyo.

manidar
24-05-2013, 11:24 AM
desene yalnız değilim :D allah yardımcın olsun annen bu hızla hastanede aynı gün doğan kızı bulur zamanında kertmedik şimdi kertelim seneyede evlendirelim der :S

montevo
24-05-2013, 12:30 PM
Al manidarı vur montevoya :) ALLAH hepimize sabır versin diyecek çok bişey yok. Kimisi anasıyla kimisi babasıyla ama illa bi yerde bişey olcak dimi:P

ikili aduket atarız bizde ):

Kimene
24-05-2013, 03:00 PM
Artık anneme kocaman bir teşekkür borçluyum.Sonunda çabaları sonuç verdi ruh hastası oldum sinirden iiçimde boğazımda bi yerde bir şey titriyor resmen herkesin eli ayağı titrer benim içimden bişey titriyo ne var biraz beni anlasanız diyorum ama gene de onlar bildiklerini okuyorlar ne diyiim zaten bana ne demek düşüyo.Kızsam da sonuç alamadığıma göre bari teşekkürü bir borç biliyim.Bi kez daha söyleyim teşekkürler anne

Canim inan yazdiklarini okuyunca cok uzuldum.Bu yazdiklarinin bir ofke ve kirginlikla yazildigininda farkindayim.Sen "ruh hastasi" filan degilsin.Sadece yoruldun ve yasanan her olumsuzluk seni daha cok etkilemeye basladi..Bu kadar uzme kendini lutfen.Sen uzulursen biliyorsun bende uzuluyorum..

manidar
24-05-2013, 09:41 PM
Canim inan yazdiklarini okuyunca cok uzuldum.Bu yazdiklarinin bir ofke ve kirginlikla yazildigininda farkindayim.Sen "ruh hastasi" filan degilsin.Sadece yoruldun ve yasanan her olumsuzluk seni daha cok etkilemeye basladi..Bu kadar uzme kendini lutfen.Sen uzulursen biliyorsun bende uzuluyorum..

Güzelim sende benim için çok önemlisin ve asla üzülme.Biliyorum sadece yorgunluk ama olayın detayı şu sadece özel hayata saygı duyulmaması geçen sene gardorop mevzunun bi benzeri yaşandı başka eşyalar için ve bi daha aynı yada benzer bi durumun yaşanmasını istemiyorum.Bunu anlatamadığım için anneme de sinire boğuluyorum.Ne yapalım herkesin sınavı farklı sanırım.Seni çokk seviyorum öptüm

manidar
24-05-2013, 09:42 PM
Al manidarı vur montevoya :) ALLAH hepimize sabır versin diyecek çok bişey yok. Kimisi anasıyla kimisi babasıyla ama illa bi yerde bişey olcak dimi:P

Evet zivri anahtar cümle Allah hepimize sabır versin değil mi?:D ne çektik bee velilerden

yorum
24-05-2013, 09:57 PM
Annemi görsennn manidarr bu nedir kiii, şükret annene annemi görsen inan bilmiyorum.:P