PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : delirmek içten değil

sehzade
19-05-2013, 12:48 AM
Merhaba arkadşlar 24 yaşındayım izmirliyim .Bende okb sf anksiyete ve depresyon var.Doktor söylerken yoruldu o drece.Sorunlarımın artmasının nedeni annemin beyninde tümör cıkması ve tek arkadaşımı gözlermin önünde kaybetmiş olmam.Bu oalylardan sonra herşey tepe taklak oldu iş bulamıyorum her yolu denedim ,dostum arkadşım dediklerim beni sırtımdan vurdu .Biraz saflıkda var insanlar bana bir adım gese ben onalra koşarak gdiiyorum ne isteseler kıramıyorum ve yapıyorum .Ama dertlerim başladğından beri bir kere olsun yardım eden olmadı hatta dostum diye yaklaşnlar köt günümde dertimi dinlemek yerinen bırak bunları git doktora anlat dinlemek zorunda değiliz dediler şuan telefonumu açmıyolar mesela.hayat hep böle oldu benim için insanlar hep kullandı beni şuan yapa yalnız işsiz güçsüz evden dıaşrıya cıkamayan aailemle iletişimi kötü olan kzı arkdaş desen hiç yok sevgilii yakınımdan geçmez bile .bu tiple bakan olamz sf olmsa bile bide sf var hiç bakmaz.Yalnız ölüğcem galiba ve benim igib sorunları olan arkdaşlar yardım bekliyorum şiştim kismeye dertimi anlatamamkdan konuşamamaktan bende kendimi buraya attım burada döktm içimi