PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ailem :(((

mutsuz1234
04-05-2013, 11:26 PM
1234567890

yorum
04-05-2013, 11:37 PM
kaç yaşındasiniz ? annen baban eğitim kültür farkı var mi ?
çözüm için birsey yapmayı istiyormusun ?

9 ŞUBAT
05-05-2013, 02:16 PM
1234567890

Maşallah çok ilginç bir ailen ve anlatım tarzın varmış .Böyle bir konuya bir iki kelime de ben yazmak isterim .

1254 8957 2236541763 .

Böyle saçma sapan bir başlığı hemen silmemiz gerekir ,ama siteye dahi yeni katıldığın ve acemi olduğundan bu seferlik hoş goruyorum .Ama en kısa zamanda sorunun nedir doğru duzgun yazmanı tavsiye ederim .

Aksi takdirde yine başlık açtığında kimse zahmet edip de sana iki satır cevap dahi yazmaz .

corci_85
05-05-2013, 02:43 PM
Kodmu bu yani burdan şifre çıkarıp 3131 e gönderip sonra asıl sorumu gelcek napıcaz almadık ergen bi cvb ver...

yorum
05-05-2013, 04:44 PM
şubat abi konuyu galiba vaz geçip silmek istedi ama yaşamadığı için içine rakam yazdı. yazıları ben okudum çünkü. ailesi sürekli kavga ettikleri ni ve çok mutsuz olduğunu söylemiş.

melian
05-05-2013, 05:06 PM
başlıklar ayrı olay, yorumlar ayrı olay (yazar yorumlar derken, çift anlam kastetmiştir, anlayana)

9 ŞUBAT
05-05-2013, 07:26 PM
şubat abi konuyu galiba vaz geçip silmek istedi ama yaşamadığı için içine rakam yazdı. yazıları ben okudum çünkü. ailesi sürekli kavga ettikleri ni ve çok mutsuz olduğunu söylemiş.

Yorum ,son zamanlarda o kadar saçma sapan başlıklar açılır olduki ,ilk bakışta yine buna benzer bir şey galiba diye duşundum ve doğal olarak fikrimi yazdım .Şimdiye kadar açılan başlık veya yorumlara asla önyargıyla yaklaşmadım .

Sadece yazılanı okuyup o andaki duşuncelerimi ilettim .Arkadaş eger arzu ediyorsa konuyu tamamen silelim diyeceğim ,ama bu seferde zahmet edip okuyanlara saygısızlık olucak .

Ne yapacağına karar verirse bizde ona gore kendisine yardımcı oluruz .

Denizmavisi
06-05-2013, 06:34 AM
Merhaba,ailenle ilgili bir sorun varsa düzelir inşallah.Düzenli bir insansın zannedersem.
Görüşmek üzere.

yorum
06-05-2013, 04:52 PM
Yorum ,son zamanlarda o kadar saçma sapan başlıklar açılır olduki ,ilk bakışta yine buna benzer bir şey galiba diye duşundum ve doğal olarak fikrimi yazdım .Şimdiye kadar açılan başlık veya yorumlara asla önyargıyla yaklaşmadım .

Sadece yazılanı okuyup o andaki duşuncelerimi ilettim .Arkadaş eger arzu ediyorsa konuyu tamamen silelim diyeceğim ,ama bu seferde zahmet edip okuyanlara saygısızlık olucak .

Ne yapacağına karar verirse bizde ona gore kendisine yardımcı oluruz .

yok est.Ben seni iyi biliyorum. sen yapıyorsan en doğrusunu yapıyorsun. Saygı duyuyorum sana herzaman.hatta bu konuyu silmeniz daha uygundur diye düşünüyorum.Kişi dilerse yeni bir konu açar.