PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çirkin

dünya
16-04-2013, 09:02 PM
Merhaba benim sorunum kendimi çirkin hissetmem kendimi hiç beğenmiyorum gözlük takıyorum ama gözlüğü hiç sevmiyorum bir ara lens takmayı düşündm ama göze zarar verdiği için vazgeçtm lütfen bana yardımcı olun hiç özgüvenim yok

yorum
16-04-2013, 09:07 PM
Yaşınız kaç? eğitim'iniz? Özgüven sorunu güzel veya çirgin olmanızdan değil, akademik anlamda yetersizlik veya başka bir alanda yetersiz hissetme duygusu diye düşünüyorum.Eğer bunu dolduracak bir yeteneğinizi ön plana sokarsanız bu güzelik kavramının biteceğine inanıyorum.Son olarak bay-bayanmısınız?

dünya
17-04-2013, 08:51 AM
17 yaşındayım bayanım 11. sınıfım ama dediğim gibi kendimi çok çirkin hissediyorum sanki herkes güzel bir ben çirkinim bunu yenmem için ne yapmalıym

montevo
17-04-2013, 12:13 PM
17 yaşındayım bayanım 11. sınıfım ama dediğim gibi kendimi çok çirkin hissediyorum sanki herkes güzel bir ben çirkinim bunu yenmem için ne yapmalıym

bi erkeka rkadaş edinsen bu deikleirn aklına bile gelmez

yorum
17-04-2013, 12:26 PM
bunun asıl nedenini bulman gerek seni bu hisse kapılmana nden olan durum. örnek verirsem. bir arkadasinin elestirisine maruz kalmak,veya red edilmek. aile içinde değer görülememe gibi şeyler olabileceğini düşünüyorum. ne kadar süredir yoğun bir şekilde bu düşünce var.

9 ŞUBAT
18-04-2013, 01:32 PM
Aramıza hoş geldin .Anladıgım kadarıyla oldukça genç birisin .Çunku genelde gençler ergenligin etkisiyle kendilerini çirkin hissetmekteler .Başkaları onları guzel gorsede ne yazıkki onlar başka kimseleri model olarak gorduklerinden kendilerini çirkin hissetmekteler .

Oysa gereksiz yere kafaya takıp kendilerini mutsuz etmekte ,gunumuzde çirkinlik öyle anlamasızlaştıki bunun örneklerini tv lerde dahi goruyoruz .Çirkin denen bir kadın ufak tefek bir kaç dokunuşla çok guzel biri olup çıkabiliyor .

Önemli olan fizik guzelligimi ,yoksa kişilikmi ?Bence kişilik her şeyden onemli .Eger guzellik çok ragbet edilen bir şey olsaydı ,en çok ihanete ugrayanlar guzel kadınlar olmazdı .
Ne yazıkki guzellikleri ,aldatılmalarını onleyemiyor .