PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var

istanbul34
14-04-2013, 12:52 AM
Kız arkadaşım psikolog ve doğum günü için hediye alacağım. Meslekle ilgili olsun ya da olmasın hediye tavsiye edebilir misiniz? Biliyorum onu en iyi ben tanırım ama önerilere de ihtiyacım var. Teşekkürler...

Not: Forumda yeniyim ve yanlış yere yanlış soru yazdıysam affola :)

elmaelma
14-04-2013, 01:18 AM
Psikolog bir bayana hediye hmm. Bence fazla düşünceli bir hediye ye hiç bulaşma. Onun iyi olduğu alanda onla yarışmak gibi. Bence güzel bir elbise alıp gündüzden evine bırakır ve gece yiyeceğiniz güzel bir yemek için randevu istersin. Yemek sırasında elbiseyi tamamlayacak şık bir kolyeyle hediyeni tamamlamış olursun. Fena fikir değil. En iyisi bana kalsın birini bulunca ben uygularım bu fikri. ;)

yorum
14-04-2013, 01:22 AM
bende daha önce psikolog arkadasima hediye almıştım ve çok beğendini söylemişti. sana da tavsiyem olur ama arkadasinin yapısıni da bilmek gerek. fakat bu masalara konulan bir birine çarpan demir bilyeler olur ya ondan alabilirsin. psikologlar için anlamı vardır. üst baş klasik kaçar.:))

ttolga1111
14-04-2013, 09:09 AM
bitane gerdanlık al

9 ŞUBAT
16-04-2013, 05:00 PM
Hediye seçmek oldukça zor bir iş ,eger arzu ettigi bir şey varsa onu almanı tavsiye ederim .
Eger öyle bir şey aklına gelmiyorsa ikinizin birlike çektirdiginiz bir fotografı çerçeveletip ver ,çok daha anlamlı olur .