PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çaresiz kaldım

archers
22-03-2013, 02:35 PM
Arkadaşlar meraba öncelikle benim hiç arkadaşım yok sessiz içe dönük biriyim teşhisim psikotik bozukluk hiçbiriş yapamıyorum sosyoloji bölümüne yazıldım sınıfta kaldım üst üste 2 sene bıraktım.sonra fotoğraf ve kameramanlık bölümüne kaydoldum ama derslerim kötü hiç ders çalışamıyorum ve odaklanamıyorum.Kitaplar ve filmler aldım kendimi meşgul ediyim diye ama hiçbirine başlayamadım.Spor kursuna yazıldım bıraktım 2 gün sonra.fotoğrafçılık kursuna başlamıstım onuda bıraktım bir hevessizlik isteksizlik var nedenini çözemiyorum.Annem emekli olduktan sonra zyprexa bir isimli ilaç kullandı çok kilo aldı.şimdilerde evden dışarı çıkmıyor.sizce iyileşme ihtimali varmıdır.günde 1 paket sigara içiyor ve sokağa hiç çıkmıyor.Ben kendime spor yapıyım diye dambıllar aldım ama isteksizlik yüzünden başlayamadım

protagonist
22-03-2013, 04:36 PM
Archers başladığın her şeyi bırakmışsın. bu istekliksizlik ile annenin durumunun ilişkisi var mı sence? Annenin bu hali seni etkilemiş olabilir. Severek yapacağın, seni hayata bağlayacak bir şeyler bulmalısın. baya bir şeyler denemişsin ama vazgeçme. Bir aktivite olmadığında hayat daha zor olur. Bu durumunun sebepleri üzerine düşünmelisin belki bir şeyler fark edebilirsin. geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsın.