PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küçükken anneden duyulan nefret.

blackfield
22-03-2013, 05:05 AM
Slm arkadaşlar bende böyle bir durum vardı .. şuan yaşım 21 ve hala gerçek bi sevgi yok aramızda ... oluşturmaya çalışılıyor sanırım .. küçüklük videolarımı izlediğimde annemle aramdaki ilişkinin çok farklı olduğunu anladım.. özellikle bi kısım dikkatimi çekti .. sünnet den sonra yatakta uzanırken sünnetçi üzerimdeki yorganı kaldırarak yanıma bir yastık koyuyor .. burda hiçbir sorun yok sünnetçi bunu yaparken ona dahi bakmıyorum . ama annem yanımda geldiğinde sadece yastığa dokunup düzeltmek istediğinde şeytani bir ruh haline girip o ses tonuyla yapmaaa , ellemeee diye çok kafası atmış bi kişilikle bunları söylüyorum .. ve sonrasında ise bu tepkim ile ilgili bi neden sunma gereği duyuyorum .. ve gülerek değiyoor diye sebep sunuyorum .. sizce bunu kurcalamamam mı gerekiyo bilmiyorum ama dikkatimi çeken şey buydu..

shafak
23-03-2013, 05:03 AM
.. sizce bunu kurcalamamam mı gerekiyo bilmiyorum ama dikkatimi çeken şey buydu..

"kurcalamak" derken...?

Ortada bir sorun varsa ve bunu "iyileştirmek" anlamına geliyorsa bu; kurcala tabii... Doğru şekilde yapabilirsen hayat kaliteni yükseltmiş olursun.

blackfield
23-03-2013, 12:33 PM
peki bu nefreti annem nasıl kazandı benden en çok merak ettiğim nokta ise bu

yorum
23-03-2013, 01:23 PM
Bence cok yersiz düşünceniz var.Bu nefreti kazanması için bir neden yok, şuan ki kuşlarınız bile bir yer bulmaya yeterde artar.Niye bunu türk filmlerine benzetme çabalarınız var ki? üvey evlat olsanız bile nedir ki bu cok mu büyük bişey.Doğal olarak yaşamaya bak ve biraz daha duygularını arkaplana at.eğer bir nefret söz konusu ise bu ergeç ortaya çıkar annen itiraf eder.Ama bunları yersiz yere kurcalayıp kendinizi niye sıkıntıya sokuyorsunuz.

blackfield
23-03-2013, 01:28 PM
Yo gerçekten benim içinde çok normal sadece bunu nasıl kazandı merak ettiğim nokta o .. videolarda ona şeytani bi sesle yanıt veriyorum ve dokunmasına bile tahammülüm yokmuş gibi

shafak
24-03-2013, 02:13 AM
peki bu nefreti annem nasıl kazandı benden en çok merak ettiğim nokta ise bu

Onu bizden öğrenemezsin... "Aile Dizimi" yaptır...

iLgiNc
24-03-2013, 11:15 AM
E sunnetci o kadar kesmis bicmis, bir yastik koydu diye bagircak degilsin, o kadar kahrini ceken annen bi dokundu diye naz et trip at, oh ne ala, annenin gulumsemesi belkide hayirlisiyla sunnetinin bittigi icin sevincten olmasin, kesilirken yuregi bin parca olmus olmasin. Nefret etmek icin bulabildigin bi vidyodaki bu goruntumu yani, te Allahim.

plüton
24-03-2013, 11:18 AM
Anne kuzusu gibi bir görüntü oluşmasından çekindiğin için anlık bir şey olabilir. Hatta aneni çok sevdiğin için de olabilir. Bunu bir anlama yormak zor.

shafak
29-03-2013, 08:17 AM
Aynen böyle bir var. Bence onu görmek istediğiniz ve gördüğünüz duygular,noktalar olmuştur. Yada geçirdiğiniz olaylar ile soğumuş olabilir mantığın ve içiniz çatışmıştır ? Gerçi mantık ve duygu ayrı değildir bence birdir onlar, 2si arasına giren sorun neyse onu çöz! 2sinden birini seçersen asla olmaz! onlar, onları ayıranlara göre 2 farklı kavrama karşı: 3. Şıkta bir bence. Sorun arada olanda. Çünkü her 2si birbiri için var zıt, ayrı çalışması gereken ve ortak olabilmeli. Tek çıkar 2si birbirinin varlığını korusun diye .Fazla acayip oldu ama olay bende bu. Geçmek istemediğim bir konu bu.
Bu yazıyı yazmadan önce ne kullanmıştınız merak ettim. Zaman zaman ben de ihtiyaç duyabiliyorum böyle birşeye... :)

plüton
29-03-2013, 03:20 PM
Bu yazıyı yazmadan önce ne kullanmıştınız merak ettim. Zaman zaman ben de ihtiyaç duyabiliyorum böyle birşeye... :)

Ben de merak ettim. :)

iLgiNc
30-03-2013, 02:09 AM
Aynen böyle bir var. Bence onu görmek istediğiniz ve gördüğünüz duygular,noktalar olmuştur. Yada geçirdiğiniz olaylar ile soğumuş olabilir mantığın ve içiniz çatışmıştır ? Gerçi mantık ve duygu ayrı değildir bence birdir onlar, 2si arasına giren sorun neyse onu çöz! 2sinden birini seçersen asla olmaz! onlar, onları ayıranlara göre 2 farklı kavrama karşı: 3. Şıkta bir bence. Sorun arada olanda. Çünkü her 2si birbiri için var zıt, ayrı çalışması gereken ve ortak olabilmeli. Tek çıkar 2si birbirinin varlığını korusun diye .Fazla acayip oldu ama olay bende bu. Geçmek istemediğim bir konu bu.

Onca yillik Turkum, boyle cumle cumbusu gormedim :D Tombala yada cinko ?

Kimene
30-03-2013, 03:49 PM
Onca yillik Turkum, boyle cumle cumbusu gormedim :D Tombala yada cinko ?
Guzeldi bu canim, guldurdun beni:D

protagonist
30-03-2013, 05:06 PM

sana katılıyorum. duygu ve mantığın arasına giren neyse onu farketmeli. ikisi bir bütün olarak çalışmalı. birlikte çalışmazlarsa duygular, düşünceler, tutumlar birbirine karışır.

blackfield
31-03-2013, 06:53 PM
Peki çocukluğumdan beri gerçekten çok duygusuzsam ve sadece mantığımla ilerliyorsam ?