PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyku isteği

damon
10-03-2013, 01:19 PM
Merhaba arkadaşlar.Okulum olduğu ve sabahçı olduğum için gün içerisinden uykum çok oluyor.Evimde okula uzak olduğu içi 5:30 gibi kalkıyorum.Nedeni bumu bilmiyorum ama gün içerisinde hergün uyumak istiyorum.Bu aralar zor bir dönem geçiriyorum,sürekli ağlıyorum falan.Bunları atlatmak içinde hep uyumak istiyorum.Hayal kurarak yatıyorum.Mesela yeni kalktım,uykum olmadığı halde yine uyumak istiyorum.Sonra saat 8 olunca akşamları,okula uykusuz gıtmemek için hemen tekrar yatmak istiyorum.12-14 saat uyuyup hala uykumu alamadığım günler oldu.Yaşım 17,depresyon olabilir mi?Şuan yaşadığım şeyler kaldıramayacağım şeyler,onu unutmak için olabilir mi?Uyuma isteği ondan olabilir ama gerçekten uykum geliyor,sadece bir istek değil.

ttolga1111
10-03-2013, 04:02 PM
kahve iç
düzelirsin

DaniCollocoll
11-03-2013, 05:01 PM
Bende de oluyor. Çok çok zor bi dönem geçiriyorum, üzüldüğüm sıkıldığım zaman kafamı kaldıramıyorum pat diye uyuyakalıyorum. Bir keresinde 1 gün içinde 23 saat uyumuştum sadece yemeğe falan kalkmıştım. Ben de 17 yaşındayım benim okulum çok yakın buna rağmen olumsuz bi durum karşısında hemen uyuyakalıyorum.